Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na babskiej imprezie rozmawiają trzy mężatki. Pierwsza mówi: - Wiecie, jak kocham się z moim Zenkiem, to on zawsze ma zimne jajka. Druga mówi: - Faktycznie, jak ja się kocham z moim Frankiem, to on także ma zimne jajka. - Wiecie, że ja nie wiem? - mówi na to trzecia. - Nigdy nie sprawdzałam jakie ma jajka mój Jacuś w trakcie stosunku. Po dwóch dniach ponownie się spotkały w tym samym gronie. Trzecia mężatka (ta od Jacka) przychodzi cała poobijana, z potarganymi włosami i ubraniem. Pozostałe dwie pytają się, co jej się stało? Ona odpowiada: - Kochałam się z Jackiem, sprawdzam te jego jajka i tak mu mówię: Jacek! Ty masz w trakcie kochania tak samo zimne jajka, jak Zenek i Franek... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ide kupowac prezenty pozwoalam sobie na dowolnosc co do interpretacji numerkow i cyferkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ... spóźniona z winy kompa w domu. Dwie nowiny : 1/ synuś dostał wezwanie w celu powołania do zasadniczej służby wojskowej - decyzja w poniedziałek ...? 2/ synuś poszedł dziś znowu do pracy ! A mówią, że sny się nie sprawdzają ... :D Mój się sprawdził !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeszczęśliwa:D znaleźli mojom chorobę...super!!! ponieważ tego siem nie leczy..więc męczyć siem będę do końca życia:P Czy ktoś wie gdzie można we Wrocku kupić papier ryżowy, bo mam ochotę znuf na zawijaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto coś dziwnego: kobieta owa, pełna surowości, niepokojów duchowych i wstrząsów nerwowych, w kontakcie z innymi staje się wrażliwa, pogodna i delikatna. Tak więcz dnia na dzień cała obolała, jakby na przekór codzienności, która sama chce narzucać nam nowe maski na twarz, uczy siem rozszerzać serce przez przyjmowanie na siebie ciężarów innych... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez witam skoro juz chodzi:D jestem nieszczesliwa:O oczywiscie bez powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez google mi topiku przyszlo szukac:D:P ale mam i moge wrzucic w ulubione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja będem siem błyszczeć w ostatnich dniach miesiąca podarkuf, lada dzień zaczynam pić srebro ;) A Flowce to tak smakowalo dzisiaj MB, że zapomniała, że istnieje topiczek kafkowy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co bede pic baleron mi nie lezy wszystko mi nie lezy i znow zostalam zawalona robota ale moze wtedy zarobie na komputerek z kamerka;) rany, ratunku TWA napisz cos wesolego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje propozycje prezentuf: PRODUKT wyjontkowy!!!!!!!!!!!!!!!! PENIS!!!!!!!!!! - mydło dekoracyjne Mydła, które umilą Ci czas spędzony podczas kąpieli. To mydło i zabawka w jednym. To nietypowe mydło, o ileż zabawniejsze od wielu innych. Z pewnością wniesie wiele dobrego humoru do każdej łazienki, będzie też nieoczekiwanym i oryginalnym prezentem na wiele okazji. Do stosowania z umiarem :) Wysokość: ok. 17 cm Dostępne są również inne kolory ... Każdy kolor to inny zapach: czerwony - wiśniowy fioletowy - bez żółty - cytrynowy błękitny - morski zielony - kiwi czarny - czekoladowy różowy - grejpfrutowy biały - migdałowy pomarańczowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos dla jedenastolatki??:D ide na pifko, moze mi sie polepszy... albo bedzie calkowity zjadz... milego wieczora/u, nocy i rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Elldiska jakie ja prezenty lubiem najbardziej? TAKIE którem se sama wybiorem a osobnik/osobniczka za nie zapłaci :P A poza tym miałam napisać coś śmiesznego to napisałam ;) Jeśli chodzi o kupowanie prezentuf myślę, że skończyły siem czasy kiedy było to problemem, jedyne ograniczenie jakie przychodzi mi do głowy to kasa, którom siem ma lub nie. idem przewietrzyć musk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja se wybralam a jedenastolatka chce pokoj nowy:P nierealne:P:O i dlatego nie lubie swiąt... przez te glupie prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O? jak to nowy pokój? a co z tym co mieszka stało? Skoro już piszemy o świętach, to Ci powiem, że tera mam święta takie jakie lubiem i ta myśl daje mi radość..jutro idem kupić do N dwa świerczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie urazić nikogo, nie będem pisała o swoich odczuciach... skupiem siem jedynie na tym, że sklepy i firmy a nawet banki prześcigajom siem w pomysłach jak namowić i skusić klienta, żeby to właśnie w tym super markiecie zostawił kasę albo tu pożyczył! Biesiadowanie zawsze było polskom tradycjom! Dla jednych to komercja a drugich ważne, jeżeli nie najważniejsze, przeżycie duchowe. Ja niestety prorodzinna nie jestem, więc marzy mi siem by na ten czas wyjechać daleko, daleko i może kiedyś to zrealizuje, jak już nie będzie przytrzymywaczy domowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jak jutro nie będziesz miała neta to Cię palnę normalnie :P ile można pisać do siebie...hahaha można...;) wtedy siem świetnie pisze, jeszcze świetniej czyta a już doskonale świetnie rozumie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×