Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

20 sposobów na złapanie męża Szukasz swojej drugiej połóki? fot. Marek Ulatowski / MWMedia Czym się kierować, żeby zaskarbić sobie męskie serce? Amerykańskie pisarki Ellen Fein i Sherrie Schneider przedstawiły 20 najważniejszych zasad. Oto one: 1. Słuchaj uważnie, co on mówi i bądź tak pewna siebie, jakbyś była królową piękności. 2. Nie odzywaj się pierwsza do mężczyzny i pod żadnym pozorem nie proś go do tańca. Niech on zainteresuje się tobą. 3. Nigdy nie przyglądaj się mu romantycznie na pierwszej randce, bo pomyśli, że planujesz miesiąc miodowy. 4. Na pierwszą randkę umów się z nim w połowie drogi między jego a swoim domem i nie dokładaj się do rachunków w restauracji. Niech poczuje się rycersko. 5. Nie dzwoń sama do niego i rzadko oddzwaniaj na jego telefony. Inaczej może stracić zainteresowanie widząc że łasisz się do niego. 6. Nie rozmawiaj z nim przez telefon dłużej niż dziesięć minut. Chodzi o to, żeby wyglądało, że jesteś bardzo zapracowana. 7. Facet dzwoniący na początku tygodnia, aby umówić się z tobą na sobotę jest na pewno tobą zainteresowany. Odrzucaj oferty składane po środzie. 8. Udawaj zapracowaną, gdy zadzwoni do twoich drzwi. Nie zastanawiaj się jak jego nazwisko pasuje do twojego imienia. 9. Na pierwszych trzech randkach nie dopuszczaj go do siebie - może cię najwyżej pocałować w policzek. 10. Od czwartej randki zdradzaj o sobie coraz więcej szczegółów. Pokaż, że będziesz dobrą i oddaną żoną. 11. Pierwsze spotkania nie mogą trwać dłużej niż pięć godzin. Niech czeka na więcej. 12. Porzuć go, jeżeli nie kupuje ci romantycznych podarków. 13. Przyciągnij jego uwagę nie widując go więcej niż dwa razy w tygodniu. 14. Nie pozwól zbyt szybko zaciągnąć się do łóżka - zwiększy to jego pożądanie. 15. Niech on wybiera filmy, restauracje i koncerty, na które pójdziecie. Niech on pierwszy powie ci, że cię kocha. 16. Nie oczekuj od niego że zmieni swój styl życia. Jeżeli nie możesz się dostosować - poszukaj sobie kogoś innego. 17. Tylko przypadkiem się do niego nie wprowadzaj, dopóki nie ustali terminu ślubu. 18. Jeżeli masz już dziecko z poprzedniego związku nie mów o tym podczas pierwszych randek. 19. Jeżeli zostaniesz porzucona - nie rozpaczaj. Odczekaj dwa tygodnie i weź się do roboty na nowo. 20. Gdy już wyjdziesz za mąż, spróbuj żyć tak, jak to było przed ślubem. kopiuje Wam ten tekst z Interii bo jest jaknajbardziej niezbędna ta wiedza na kafce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religia: Nałóg jest to stała skłonność do czynienia zła, wiec nałogi nie mogą być pożyteczne.... Co to jest nałóg? Nałóg jest to stała skłonność do popełniania tych samych grzechów. Co to jest cnota? Cnota jest to stała skłonność do spełniania dobrych uczynków. dalej encyklopedia: NAŁÓG, mocno utrwalona skłonność do wykonywania mniej lub bardziej przyjemnych czynności, które są często szkodliwe dla zdrowia, a także potępiane przez otoczenie, np.: alkoholizm, nikotynizm, narkomania. Źródło nałogu tkwi w przyjemnościach dostarczanych przez dane przedmioty, w potrzebie ucieczki w inny świat przed cierpieniem fizycznym czy zagrożeniem. Walka z nałogiem jest bardzo trudna. Na podstawie wnikliwej diagnozy konieczne jest postępowanie terapeutyczne, np.: zmiana środowiska, stosowanie leków, psychoterapia. PWN nałóg 1. «szkodliwy dla zdrowia nawyk» 2. «zakorzenione przyzwyczajenie» Czy moja potrzeba jedzenia erotycznych batonikuf jest nałogiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadzieja seksulna na cafe jest powszechnie znana...ale topik -obraz twojego stosunku - mnie naprawdę rozbawił: cytujem: 1. gorące pocałunki 2. tango-przytulango 3. ognista gra wstępna 4. oral... 5. robutki ręczne 6. mrrrr.... ruchy...frykcyjne 7. kilka orgazmów moich... 8. jeden wspólny orgazm na koniec 9. wytrysk 10. buzi, przytulanie i...............sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ? jak to co? przyjść i poczytać co też moje psiapsółeczki kafkowe majom do powiedzenia:P co ja tu etat pisarza mam czy cuś????????????????????;) _________________PROTEST________________________:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! Uuuh! Oooo! Aaaa! Ahhh! to mi siem podoba !!! Elldisia gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do swoich nalogow wyrazilam sie na trzydziechach jasno: najpierw sex potem marcepany:P dolozylabym jeszcze czerwone wino:D czerwono-zielono wlosiasty /pogubilam sie;) / mnie nie przeraza:D wczoraj kupowalam prezenty, przyjmowalam gosci, a potem poszlam do pracy:O to bylo nieludzkie:O ale i zabawne:D moze fotki bedą;) niestety goraczka pracowo-zakupowa trwa jak bede juz totalnie smecic to prosze mi zwrocic uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzem Elldiska, żebyś miała smęcić, to nie TY, jesteś na to za inteligętna :P ale i szypka, taka młoda dupka z Ciebie a już tyle w życiu dookonaś? !:D Boss musi być z Ciebie dumny :D W ramach zakupuf fever świątecznych kupiłam szczypiorek do serka, bo przecież trzeba popościć, żeby szyny lepiej smakowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na kolejki zrezygnowalabym ze szczypioru, kopru i reszty zielonego;) wiek... lat 28 ... juz nie licze od ilu lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak [tu TWA zrezygnowana nie patrzy w krzyształowe lustra z ornamentem kwiatowym] jaka stara Torba siem poczułam :P Zielonki kupujem u babć i dziadkuf co to pod sklepem podwójnym siedzom i majom swoje towary z przydomowych ogrudkuf...u nich nie ma nigdy kolejki :D Co tam !!!!!!!!!!!!! ja na dni choinkowe muszem mieć tylko dwie paczki F;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich ciagle snieg-niesnieg ja mieszkam prawie na wsi, babciom i dziadkom nie oplaca siem pod moim sklepem stac... 😭 trza stac z koprem godzina:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpustna, zepsuta, nieprzyzwoita, tak Flowka fajnie i przez to jesteś szalenie pociongająca!:P Jak to cokolwiek Elldiska? to wodem z kranu tyż? ;) mam kolorowe mydliny możem być? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pozszywałam gumkę czarnom niciom, ślicznie wygląda ;) tera już właściwie jest dopasowana. Flowka mam wszystkie desperatki!!!full ...dostanem pomieszania zmysłuf od tych seriali!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×