Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

dla Moniałka Stonoga i żuk miziają się ostro. Po części oralnej stonoga ociera usta i kładzie się na pleckach: - No, kochany, a teraz dawaj mi to między nogi! Żuk chwyta oręż w garść, nachyla się, przymierza... przymierza... - Hmm... - mówi lekko zbity z tropu. - Też żeś se porę na zagadki wybrała...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowuć czy u Ciebie aż tak strasznie gorąco? czy brak O powoduje, niedobór oksytocyny? :P To, że tu piszem o tej wczesnej porze można jedynie wytłumaczyć brakiem zrozumienia i użyciem cudu techniki 2, ale zamierzam to zmienić, chyba że wypijem kafke i mi przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale siem chichram od rana:D Mój operator SK przyslał mi smysa, w którym pisze, że mam wysłać smysa, żeby wiedzieć jaka będzie pogoda na święta. Pogięło go normalnie...marnować 12,5 grosza przecież ja wiem: GORĄCO będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi...za te 12,5 grosza to możesz TWA dowiedzieć się jeszcze jednego - że śniegu nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa nr 5 Wy sie tu rżnęłyście a ja spałam tylko czemu tak krotko?? i z zazdrosci nie powiem co rano zrobilam:P ciągle nie mam choinki śnieg znów okazał się sukcesem:) idę ponieść tego konsekwencje... czyli będę robić dziś znowu śnieg.... przedszkolakom muszę zabrać:D bo nie zdąźę kupić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlepuf nakupywałam co nie miara, bo jak patrzem na kolejki za każdym gównem, słabo mi siem robi herbatka z cypitrynkom 1 Jeszcze tylko Jemioła mi potrzebna, kcem siem pod nią całować!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×