Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

WSZELKIEJ POMYŚLNOSCI DLA WSZYSTKICH BEZ WYJATKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym z nadziejom!!! hehehe Piękna!!! Rozpoczęłam Nowy Rok przepysznom kafkom i wyśmienitym seksem...oby następne dni 2007 przyniosły tyle samo przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Niech każdy dzień będzie jak święto życia święto nas gdy ktoś odebrać nam radość zechce nas bedzie więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalowaaa złap i utop w wannie :P Na dzień dobry 3 dobre kawały a potem jak zwykle \"lekcja historii\" Obok plantacji truskawek stał sobie dom wariatów. Pewnego dnia jeden z pacjentów przez siatkę zobaczył rolnika nawożącego truskawki. Zaciekawiony podszedł do niego i pyta: - Co robisz? Na to rolnik odpowiada: - Nawożę truskawki. - Aha... A co to znaczy? - To znaczy, że posypuję je gnojem. - Aaa... za to ja to truskawki cukrem posypuje, no ale ja to popierdolony jestem. ###### Syn pyta ojca: - Tato co to jest wirtualny seks?. Ojciec: - Odpowiem ci na przykładzie: Pyta córki: - Jadźka dałabyś arabowi za 10 000$? - No pewnie! Pyta żony: - Zośka dałabyś murzynowi za 10 000$? - No oczywiście. Pyta dziadka: - Dziadek dałbyś obcemu dupy za 10 000$? - No jasne że by dał! - Widzisz synu to jest tak, wirtualnie w domu mamy 30 000$, a realnie tylko dwie ku*wy i pedała ###### Wykład zoologii. Jak zwykle w pierwszym rzędzie panie, w ostatnim panowie. Profesor wygłasza tezę: - Szanowni państwo należy bowiem zauważyć, iż byk może mieć do 50-ciu stosunków dziennie. Z pierwszego rzędu unosi się ręka. - Czy mógłby pan profesor powtórzyć tak, aby ostatnie rzędy usłyszały? Profesor powtarza. Z ostatnich rzędów podnosi się ręka: - Panie profesorze a te 50 razy to z jedną krową czy z wieloma? - Oczywiście, że z wieloma!!! - To czy mógł by pan profesor powtórzyć tak, by pierwsze rzędy zrozumiały... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 stycznia 1776 w Saksonii - Po raz pierwszy wprowadzono wychowanie fizyczne w szkole. :D Cele edukacyjne: Zrozumienie przez ucznia powodów i sensu jego starań o ciało, o sprawność, o zdrowie i urodę, jako warunek szacunku wobec siebie i wobec innych. Uzewnętrznienie, przyjęcie i uznanie przez ucznia postulatu racjonalnej troski o witalną gotowość organizmu, która warunkuje jego życiowe osiągnięcia. Doskonalenie sprawności kondycyjnej i koordynacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszsytkiego najlepszego w Nowym Roku:) 2 stycznia przyszedl na swiat tez moj ojciec:) a ja ciagle we Wrocku plawie sie w luksusach:P:D ide na zakupy:D a co tam:D tylko nie pytajcie gdzie bo ja nie znam wrocka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! :-) Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roczku, radości i spełniena marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie skonczyla bakteria w telefonie slubny korzysta z luskusow a ja farbowana brunetka nie jestem w stanie zlokalizowac ladowarki ide zaraz w rynek siem zachwycac buziale👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×