Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

od razu z pracusiami:P ja ide machac nozka w zielonych i spodniach w niebieskim:D dobry humor poszedl sie jebac:O sorki za slownictwo ale inne mi nie pasuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalsze prezydentowanie.... Szanowna Prezesko posada szefa kuchni jest bardzo odpowiedzialnym zajeciem bo prezydentka glodna to prezydentka zla, poza tym bedziesz musiala jezdzic ze mna po calym swiecie bo tylko Ty bedziesz wiedziec co ja lubie i co mi nie szkodzi:) Po szparagi i brokulki bedziesz jezdzic rzadowa /prezydencką/ limuzyną w towarzystwie smacznych borowikow (przeciez nie bedziemy zmieniac obecnych przyzwyczajen) flowka musi byc od biura bo tam trzeba sie spotykac z ludzmi i pic MB, wiec ona sie swietnie nadaje, poza tym nagly brak MB moglby byc wstrzasem dla organizmu ...no i oczywiscie tez dostep do borowikow LaMija to mieszka w takim miescie ze podstawowe zarazki ochrony lataja w powietrzu wiec bedzie nam tych borowikow wybierac - ale nie wszystkich testowac!! Monialka no ktos musi rzeczywiscie za mna sprzatac... w w sie kurzy strasznie... oczywiscie nie bedziesz robic tego wlasnorecznie tylko miesniami spelniajacych Twoje polecenia pieknych b. lub kogo tam sobie zatrudnisz... w pierwsza oficjalna wizyta pojechalybysmy ogladac te kangury.... chyba zaczne myslec nad zalozeniem partii lub jakiegos czegos wyborczego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona to by była jedyna na świecie taka limuzyna ! :D I wiadomo - tylko dla Prezeski ! Zrypana jestem ! Ale dziś zakończyłam \"nocki\" w firmie ! Od jutra normalny tryb pracy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dzisiaj hipermarketowanie odstawiałam i dowiedziałam siem, że jest jeden wielki misz masz duzi małe kupujom łączom siem...tak wygląda, że ja teraz mam na miejscu Geanta Realaa... Ty Geanta bendzisz miała w LP..może wtedy MB bendzie tańsze...bo jak muwi nasz VIP-ka kandydatka jedyna na prezydenta 5 RP kafkowej...bez MB umierasz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez MB usycham ... Bez kafki umieram ! :D Nie wiem co bendem miała ... podobno coc bendom burzyc aby postawić ... :D A najtańsze MB jest w N ! To stoi i stać bendzie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jutro odpocznem ... ! Miło tak sobie pomyśleć, że od jutra bendem pracować w domu ... świąteczne porządki ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dycham!!! Flowka złożyłam!!!kazałam personelowi żyć 100 lat w zdrowiu...:D niczego innego nie pragnem;) Lost- zawsze można nakręcić kolejny odcinek o kolejnym ziarnku piasku na plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, jutro, pojutrze mam przesrane...Przystojny ma dwa dni wolnego + niedziela...zabawiem siem w migacza ;)..ale teraz kazałam siem zaprosić na pizzem...z ananasem ..oczywiście...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×