Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Z kasy przeznaczonej na szczypiorek...kupiłam 2 podtrzymywacze..., bo tera chodzem siem obnażać ;) muszem mieć ładny :D niestety z wielkom przykrościom stwierdziłam, że na moje 2p wszystkie zielone były za małe co oznacza, że produkowacze nie pomyśleli o TWA😭... I tera macie zagadkę? proszem ...no ...muwić znaczy pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za zagdaka TWA ? Wiadomo o co chodzi ! :D Chciałam tylko donieść, że około 10 czasu naszego G przybyła nowa mieszkanka Michalina ... w związku z tym G już może nie ma osiem razy mniej ludzi od W ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... cieszem siem ... :D że inni bendom mieć gorzej ode mnie ! No i czekam na oblanie ! :D I jeszcze doczytałam siem na Interii, że dziś mija 100 lat jak wymyślono podtrzymywacz które wcale nie przypominał dzisiejszego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliony w staniku Najdroższy PODTRZYMYWACZ na świecie wart jest 12,5 miliona dolarów. Zrobiony jest z osiemnastokaratowego białego złota i wysadzany 2 900 diamentami oraz 22 rubinami. Stworzony przez firmę Victoria’s Secret model \"Fantasy Bra\" dostarczany jest do domu klienta przez uzbrojonych ochroniarzy ...JAKIEŻ SZCZĘŚLIWE MUSZOM BYĆ 2P JAK NA SIEBIE TO ZAŁOŻOM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migdałowe wspomnienie Wraca do mnie każdom wiosnom...delikatne...miekkie płatki...krzew, który odmienił mój sposób patrzenia na świat. Wraca też ON, który różowe pełne kwiaty całował... nie przestając wpatrywać się jak urzeczony w ich piękno.Lecz natura ma swoje prawa, kwiat zakwita, przekwita ale jego serce jest w ziemi...człowiek też rozkwita niczym pąk...otwiera się na drugiego człowieka...długo to trwa, ale miłości nigdy nie masz dość...dziś to miejsce kwitnienia uczucia jest zaorane, nie ma już migdałowca i nie ma Jego ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/nie bylam u niebieskich wczoraj 2/ BB kupuje tampony, podpaski i gumki bez wstydu i skrepowania , wystarczy prosba bo musi wiedziec ze nie mam 3/ nie gotuje, nie pieke, nic nie robie ZDROWYCH, WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×