Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

................................................................ ................................[TWA spada na podłogem z wrażenia... FANTASTYCZNE, ABSOLUTNA MOMBA] Ellldiska jaka zdolna z Ciebie istota...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NFZ byl łaskawy uwzglendnić moje potrzeby stosunkawania siem ze źródłem i jego wytryskiem i przyznał mi całe 21dni kurortowania..:D jak mnie personel i inne mendy nie wykończom jest szansa spendzenia przyszłego lata w gurah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe 10 minut Flowka :D a to jest tak; najpierw pedały siem krencom letko, a potem zaczynajom stawiać opur...ale fajnie było...pendziłam przed siebie jak oszalała z prendkościom 20 ale czego - nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 g czekolady nadziewanej truchawami maly batonik nadziewany wisniami 250 g cukierkow marcepanowych duza milka z orzechamy lachowymi ptasie mleczko kokosowe w dupie mam odchudzanie:P nie bedzie figury bikini na nadmorskie całloletnie szaleństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem zapytowywuje, kiedy ja tyż bendem _KL_? ;) Dzisiaj mogłam wydać 10zł (na siebie) ale wolałam 3 dyndajace złote na 2p nisz chocolate lachowate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
05 04 2007 Dzień Marchewki! Marchewki Idzie Jasiu do sklepu i pyta: - Czy są zgniłe marchewki? - Nie ma. Na drugi dzień idzie do tego samego sklepu i pyta: - Czy są zgniłe marchewki? - Nie ma - odpowiada zdenerwowany sklepikarz - jeżeli jeszcze raz przyjdziesz i zapytasz się czy są zgniłe marchewki, to wezmę gwoździe, młotek i przybije cię do podłogi. Na trzeci dzień Jasiu przychodzi i pyta: -Czy są gwoździe i młotek? -Nie ma. -A są zgniłe marchewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For mi? tenkju..tenkju... Locke siem zmienił na gorsze...czułam, że zawiodł siem na wyspie, ale wiesz Flowka jak zmiana charakteru postaci wpływa na cały serial!!! Marchewkowo witam !!! idem spać i czekać na budzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opis i tak spadnie za jakis czas sam:D bo tak ma i juz:D swiat raczej nie doczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U 30 tamponiada;) hehe siem zastanawiam jakby Przystojnemu przyszło kupić moje podpaski, to by mnie krew zalała Nie pamientam, żeby on coś kupił bez konkretnych instrukcji;) a konkretna instrukcja polega na tym, że TWA idzie z nim lub sama i kupuje ...hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×