Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!!! Pracuj Flowka !!! bez pracy nie ma kołaczy ;) Ja zajmuje się uszlachetniamiem Dużego, Przystojny zostawił go w stanie surowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z powodu burzy dzisiejsze gadanie bardzo siem skróciło, TWA poszła usuwać to czego nie znosi, deszczufka jej w tym pomogła! A teraz czas siem ścigać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 miesionca miłości i kwitnienia 1919 - Zaobserwowanie przesunięcia położenia gwiazd podczas zaćmienia Słońca potwierdziło teorię względności Alberta Einsteina. Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych... Flowka wybiorem siem na G po R na P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam. K normalnie w cionzy... taka gruba;) Niosem. Idem prosto, potem w prawo, jeszcze raz w prawo, kawałeczek po górkem i w lewo prosto na P, jusz mała K gotowa...Pni przykleja Z i N i Ozdoba Firmy znanej z degustacji MB i innych niebylejakich trunkuf bendzie czekać. K pojedzie do PG. tam - jak im niegoronco... szypko wsadzom do cioponga... Nagle - gwizd! Nagle - świst! Para - buch! Kola - w ruch! Najpierw -- powoli -- jak żółw -- ociężale, Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale, Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kreci się Koło za kołem, I biegu przyśpiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! do G !!! Po torze, po torze, po torze, przez most, Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Do taktu turkoce i puka, i stuka to: Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to. Gładko tak, lekko tak, toczy się w dal, Jak gdyby to była piłeczka, nie stal, Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana, Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana. dojedzie goronca do stacji G gdzie czekajom ci co wezmom i polecom na P..przybijom stempla i jusz Rozpalona może zaczonć molestować Pana L. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanie pod drzewem na dłuższom metem jest menczące, bo żeby jeden wlewał reszta musi trzymać, toteż kolejne imieniny przeniosły siem na nieużywany stadion. Kiedy próbowano dowiedzieć siem jak miał na imię solenizant-padło: a co za różnica...a ja wiem ...jakoś tam siem nazywa...fakt w końcu pije siem za zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanokcica gniazdowa i Nefrolepis wyniosła to zielonki, które majom za zadanie... jonizować ujemnie powietrze, dzięki czemu atmosfera w mieszkaniu jest zdrowsza...rozkładać większość szkodliwych związków chemicznych, nawilżać powietrze, oczyszczać układ nerwowy, przywracać równowagę...tera jusz TWA nic nie zdenerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×