Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Też bym chciała wiedzieć? Musimy czekać cierpliwie... chwała, że seriałe siem kończom!!! jeszcze 2 GA i 2 24 i 3 losty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała wiedzieć? Musimy czekać cierpliwie... chwała, że seriałe siem kończom!!! jeszcze 2 GA i 2 24 i 3 losty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEM
mam ochote na kawe i własnie ja pije .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 Przykazań Flowki Jam jest MB twoje, które wywiódło cię ze stanu trzeźwości pełnego niedoli: 1. Nie będziesz miała drinków cudzych przede mną. 2. Nie będziesz lała alkoholu swego nadaremnie. 3. Pamiętaj abyś dzień święty oblała. 4. Pij zdrowie przyjaciół swoich. 5. Nie wylewaj. 6. Nie spijaj. 7. Nie mieszaj. 8. Nie rozcieńczaj. 9. Nie pożądaj kieliszka bliźniego swego 10. Ani żadnej nalewki, która jego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Sobota przywitała mieszkańcuf Wrocka słońcem!!! pijem kawkem samotnie bo Flowka przebiera w młodych a Przystojny pojechał na cieżkom tyrke!!! Na 4 godziny zamieniam siem w porzondkowom domowom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru nic jeść bo jest goronco...pijem wodem z cytrynom...dobrze, że mam całom zgrzewkem...:D Pachnie czystościom i świeżom kafkom!!! Wieczorkiem wcieranie w wewnętrzne i zewnętrze obszary ud i p+p tygrysiej trawy z cukrem trzcinowym, by ujedrnić i poprawić mikrocyrkulacjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twa. Aniu
kurcze tak sobie wpadam na Twoj topik:D Sama do Siebie piszesz;) i tak Jestes fajna:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twa.Aniu
Przykro mi ale od zawsze mysle ze Masz na imie Ania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twa.Aniu
Cze;) nawiedzone Dziewczyny Ediska i Flowka:D fajnie gadacie o wszystkim i o niczym:D tez tak lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ztrawestowała stare powiedzenie...że jak nie wiadomo o co chodzi ...to chodzi o seks...dobry seks ;) Nie ma to jak popołudnie z Flowkom przy kafce :D ...nie piszem do siebie;) Flowka uparcie rżnie siem w Romie - skończy poczyta ...ja doszłam do 86 razu i musiałam przerwać😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×