Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

żeby było inaczej: Serdecznie pozdrawiam rankiem!!! O tej porze żadko zdaża mi siem pisać, ale chodzem sobie robić dobrze w szyjkem ;) więc mam codziennie świerze bółeczki na śniadanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafka wypita. Ustawa przeczytana. Zakładam plecione czupkowe i jadem do USC a potem na negocjacje w sprawie obrony ubogich ludzikuf, żeby monopolisty nie mogły żerować bez końca!!! godzem siem na 34 i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od przyjazdu z piaskuf jestem bardzo zajenta:D Najpierw należało zaspokoić chuć;) Potem łaskawie zerknonć czy ...a raczej siem domyśleć, że listy miłosne Przewijacza mogom...powtarzam...mogom ..mieć jakiś wpływ na Flowkem :p Mój niezaprzeczalny urok osobisty i szczerość z oczkuf płynąca spowodowała, że załatwiłam wszystko tak jak chciałam. Uwielbiam siem pławić w swoich małych codziennych zwycięstwach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszem donieść, że jestem pienkna blondi ! Aż nie mogem wyjść z podziwu ! :D W związku z zaistniałą sytuacją zakupiłam piękne białe przecenione ochraniacze na naogi ... :D Uwilbiam siem pławić w swoich małych codziennych zakupach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWArogowa TWarz Twardzielki
Ogłaszam wszem i wobec sezon pałkowy za OTWARTY!!! Strzeliste, świeżuchne prenżom siem na straganach, kuszonc oko swoich kszałtem a przede wszystkim długościom, prawie 30 cm osiongajom pienkne okazy ;) Kupiłam jeszcze piczki i piczkopodobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porannepowitaniepiontkowe!!! Pojawienie siem "żoneczki", było nie lada wyczynem i stało siem powodem do wielkiej wojny, idem kontynuować przygotowania i gromadzić orenż ;) Rozpalona - w przerwie potrzymaj w rence cudo techniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wariacki dzień !!! Miałam z Przystojnym iść kupować buciorki, ale siem okazało, że podrzutek :P pijawkowy :P siostrzany :P jest w drugim domu i tak głośno i tak bez przerwy klepie klepaczkom, że Przystojny przyszedł siem do mnie wyspać. Flowka se pojechała na 1/2 weekenda, mam nadzieję, że dojedzie do spadajoncej soli i bendzie wdychać zamiast ćmoluchować ;) ale istnieje opcja, że może zostać w łuszku, bo na przykład jest bardzo śpiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak babska impreza, pełno śmiechu, radości i wzajemnej sympatii. Półtora roczne żalenie jest powodem do powstania nowych spotkań w innej formie, może i lepszej bo nie siedzi siem w zaklentym krengu, tylko siedzi przy stole pełnym ciasteczek, loduf i KAFKI...oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam we w ..., tu wszystkie ludzie so dobre, ja też, wiec może ja zamiast tej Bozenki bede wam pomagać. Nie jestem taka bardzo stara, jak mówio. Poprosze Ojca Tadełusza, to i On pomorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×