Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Jak rajski wąż oplata Cię TWA
A na nowej...bendzie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... kłaniam siem nisko wszystkim czytaczom bzdur kafkowych ;) Mięsień czworoboczny poprzyczepiany w różnych miejscach do moich kości potrzebuje nieustajoncego ciepła i ucisko-nacisku menskich dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personel fika bo ma łysom pałkem! A mnie boli 206 kości, bo przytargałam ponad kg rurzności do bytowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilom obaczyłam 4 wielkie muchy, które se siedzom na oknie na korytarzu i nie wiem co mam myśleć ;) Kupiłam se gel, żeby substancje w nim zawarte wprowadzić przy pomocy pronda głemboko i penetrować bolesne miejsca.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne wieści Prezeska > ty oglądasz muchy a ja ciuchy. I nawet nic nie kupiłam ... chyba nie umiem już kupować w normalnych sklepach bo nic mi się nie podoba ! :D Skonsumowałam kebaba z Przewijaczem i wysłałam go do domu - żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _G_o_R_o_N_c_A TWA
Wcalem siem nie dziwiem...normalne sklepy na pewno nie som dla nas, a jusz na pewno nie dla mnie...tam wszystko na 75 w cyckach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Siem ładnie ubrałam i czekam ... az siem Flowka wyjeździ, wyzakupuje, i wyparginguje!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×