Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość nie ma czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babie lato Babie lato, zwyczajowa nazwa nadawana unoszonym z wiatrem nitkom pajęczyny, umożliwiającym bierne rozprzestrzenianie się licznym gatunkom drobnych pająków, a także pająkom młodym, zmuszonym do poszukiwania nowych siedlisk. Nici babiego lata są roznoszone z prądami powietrza często na znaczne odległości, sięgające nawet kilkuset kilometrów. Dzięki tej umiejętności rozprzestrzeniania się pająki zasiedlają większość obszaru wszystkich kontynentów. Babim latem nazywa się także potocznie okres kilkunastu ciepłych i słonecznych dni jesiennych (zwykle w październiku), podczas których przemieszczają się pająki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAZ TWA TRZY Króliczek - ciuchy od Bugatti. O boże ja go chcę, niech mnie weźmie!!! W myślach. Chodź tu do mnie, poczuj się swbodnie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklasa
wlasnie pije, bo padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miem siem takie pajonki zalengły w samochodzie. Se latajom. I co? A nic nie wyganiam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrazista wariacja TW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie kawoszki :D a co tutaj takie pustki?? Byłam pewna ze już po wakacjach a wy nadal urlopujecie??? Milego wieczoru wam życzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyja dzieje siem...Przystojny bendzie produkował podpaski ;) a moje 4 Łapy majom problemy z 4łapami :( Pijafka Flowkowa zawitała doma... tera siem zacznie walka o kompa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moje pijafki śpiom i mam spokój :D a 4 łapy ucałuj od fantazyji w nosek :) i w chore łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella Sorella 🌻 a no pada pada a może i nie, ale smutno bardzo bardzo :( :( :( A czemu? To już nawet nie pogody wina i nie kasa (1200) to chlop :( :( :( Po jaką cholerę Pan Bóg sobie zadrwił i stworzył takie coś. Ech, d... . Czasem nic nie cieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi, Boże! - Dla mnie na zachodzie Rozlałeś tęczę blasków promienistą; Przede mną gasisz w lazurowéj wodzie Gwiazdę ognistą... Choć mi tak niebo ty złocisz i morze, Smutno mi, Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×