Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

13.46 - w tej minucie kafka kończy dwa latka :D 👄🌻🌻🌻🌻🌻👄 Dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości, z kubkiem kafki w w rence życzem Wam Laski w podzięce samych przyjemnych dni w przyszłości i z męskiej strony mamiętności. 👄🌻🌻🌻🌻🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytałam..... Dużo zdrówka dla \"kafkowych\" Sto lat nam życzę Wierszykować nie będę Ale za to dam kazdemu.....buziaka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Weszlam powiedzieć wam DZIEŃ DOBRY i zyczyć miłego dnia pomimo niemiłej pogody ;) Prezeska poszukaj jakiegos swienta na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goronce slońce zapowiada od rana pienkny dzień. Cieszy siem tom resztkom ciepła bo na horyzoncie miesionc ponury. Witam w cieplutki poranek :D dzisiaj bendzie magnoliowo na kawce, tylko najpierw muszem zrobić kolejne wkłucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja
Moje miejsce -Jest takie jedno miejsce na świecie,. -Do którego biegnę noca we sine. - Ogrody tam kwitną zima i w lecie, -Tam życie wesołe, spokojne toczy się. *** -Tam ptaki koncerty za darmo wydaja, -A drzewa w podzięce się zwinnie kłaniają, - Tam słońce święci tak jasno, - ze w wodzie odbija się blask. *** -Tam ludzie są bardziej życzliwi, -Tam bardzo milo upływa czas, -Jedno jest tylko takie miejsce, -jedno jedyne miejsce z miejsc. Autor BOZENA Napiszcie prosze w dwóch zdaniach jak podoba się wam ten Wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie wieczorkiem Znow nie wiem o czym piszecie ;) ale to chyba normalne :O ważne że jest wesoło i miło się z wami kafkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyja...jusz niedługo imieniny TWA...wienc TWA postanowiła zrobić ściepkem...(co oznacza że goście zamiast prezentu dajom kase i to jest właśnie prezent) i TWA pójdzie pod podwójny sklep do chatki na kurzej nuszce i kupi najpienkniejszom i najwiekszom skurem, która w zimowe wieczory bendzie ogrzewać ciało i a teraz siem zmywam bo łuszko cieplutkie mam dzisiaj...;) taki jeden Przystojny je grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fantazyja wie kiedy som imieniny TWA bo moja siostra też jest R. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! czy kafka niedzielna jusz wypita? Wczoraj miało być Magnoliowo...ale z racji tego, że musiałam oddawać siem za 7,19 czas minał bardzo szybko.;) Mój Świat Zmysłów niebawem otwierajom!!! wczoraj w skrzynce znalazłam wielkom ulotkom...ło matko co tam nie bendzie? kolos...olbrzym...zobaczcie sami MOGNOLIA PARK UKAZUJE SWOJE WNETRZE... http://www.magnoliapark.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=104&Itemid=70&lang=pl a kiedyś dawno w tym miejscu były zakłady miesne, kture produkowały najlepszom białom kibache, jakom kiedykolwiek jadłam, nie muwionc o innych wendlinach...:D aha i najważniejsze !!! bendem miała wreszcie blisko...a potem jak powstanie IDYLLA jeszcze bliżej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×