Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Talentom to ja chylem czoła...czy cu tam :D \"Phiii\" to moje dzisiejsze motto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do E !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawam czy jakiś frajer traci na Ciebie Bella tyle kasy co ja?...przez to bendem musiała chodzić na róg2 wiele, wiele, wiele razy...;) Flowka jest tak wygłodzona [bo tylko jak TWA gotuje porzondne polewki...Flowka ma brzuszek pełny], że postanowiła pooptaczać sowy w jajcu i zjeść...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wieczorową porą :D melduje się z dzbankiem świeżejej kafki ;) mam też kilka pączków do niej i życzę smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aż tak dobrze jeszcze nie poznałam szufru kafkowego :O rano podałam śniadanie wysłałam pijafki do szkoły mencizne do pracy pospszontałam ugotofałam obiat byłam na zakupach nakarmilam pijafki odrobilam z nimi lekcje itd ale to proza życia niepracującej kobiety więc nie bendem siem rospisywać 7 numerkuf włonczone ale nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fczoraj na polefke była pomidorufka z ryszem a dzisiaj bendom gołompki :P powieccie w którom strone siem jedzie do eureki??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy macham to jestem machaczem 🖐️ Kiedy się dołuję to jestem dołaczem...hmmm??? A ogólnie to jestem ...a nie wiem :D DZIEŃ DOBRY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszem siem ... tylko kiedy to zobaczem ? W pracy burza mózgów i szał sprzątania przed przyjazdem niedźwiedzia ... dlatego na razie mnie nie ma ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Dzisiaj wszyscy pracujom! :D Jak to fajnie, że nie tylko ja rano muszem wstawać ... Niedźwiedź też od rana siedzi i wygląda nadzwyczaj dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :D Wpadłam zameldować,że jestem na stronie 26 i w związku z tym informuję, że uwielbiam i kawę i piwo ale niecierpię wódki :O. A co do mojego męża to nie mogę wymyśeć żadnej nazwy na mojom połówke bo żadne cenzuralne słowa nie pasują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×