Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na skrzyżowaniu na czerwonym świetle spotykają się dwie koleżanki bloądynki siedzące za kierownicami swoich aut. - Jaki ładny kolor! Zapala się pomarańczowe. - O, ten jeszcze ładniejszy! Zapala się zielone. - Spójrz! Ten kolor też jest niezły! Znów zapala się czerwone. - Ten już widziałyśmy. Możemy jechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLĄDYNKA W PRACY - To stół, przy którym będzie pani pracować. - Dobrze. - To telefon, który będzie pani odbierać i mnie łączyć. - Dobrze. - To fax, z którego będzie pani odbierać wiadomości do mnie. - Dobrze. - To expres do kawy, którym będzie pani mi ją parzyć. - Dobrze. - Ja przepraszam, czy zna pani jakieś inne słowa oprócz słowa \"dobrze\"? - Seks, lodzik. - Dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja siem witam w sobotni wieczór z kafkom i serniczkiem wedle umowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do K. Dawno nie byłam. Obleciałam...smaka nabrałam...wpadłam w zimnotem a tam dwujki, czwurki, szujstki, usemki....to ja sru...busz busz ...i jest oto ŚLIMAK fioletowy wpadł w rence TWA i dostał buzi..i tera zawiśnie ...znaczy podzieli los swoich towarzyszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dwie brunetki i blondynka leżą na porodówce. Pierwsza brunetka mówi: - Będę miała chłopca, bo podczas poczęcia byłam \"pod spodem\"... Druga brunetka: - Ja będę miała dziewczynkę, bo podczas poczęcia byłam \"na górze\"... Na to blondynka: - A ja będę miała bliźniaki! Brunetka, ruda i blondynka założyły się, że przepłyną 20 kilometrów z wyspy na brzeg lądu. Brunetka przepłynęła 5km, straciła siły i utopiła się. Ruda przepłynęła 5km, 10km, straciła siły i utopiła się. Blondynka przepłynęła 5km, 10km, 15km 19.5km, po czym stwierdziła, że nie ma siły płynąć dalej i wróciła na wyspę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
- Dlaczego w Warszawie nie odbył się zaplanowany zjazd cnotliwych blondynek? - Bo jedna nie miała czasu, a druga nie przyjechała, bo padał deszcz. - Co zrobi blondynka jak urodzi bliźniaczki? - Zacznie się zastanawiać, czyje jest to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LIST BLONDYNKI DO SYNA Pisze do Ciebie tych kilka linijek żebyś wiedział, że do Ciebie pisze. Więc, jeżeli otrzymasz ten list to znaczy, że dobrze do Ciebie dotarł. Jeśli go nie otrzymasz, to poinformuj mnie o tym, wyśle go jeszcze raz. Pisze do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Ostatnio ojciec przeczytał w pewnej ankiecie ze najwięcej wypadków zdarza się kilometr od domu, dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzic dalej. Dom jest wspaniały; jest tu pralka, chociaż nie jestem pewna czy jest sprawna. Wczoraj, włożylam do niej pranie, pociągnełam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło, no ale cóż… Pogoda nie jest tu najgorsza. W tamtym tygodniu padało tylko dwa razy. Pierwszy raz padało 3 dni, drugim razem cztery. Jeśli chodzi o te kurtke którą chciałeś, wujek Piotr powiedział, że jeśli ci ją wyśle z guzikami, które są ciężkie, to będzie drogo kosztowało, więc oderwałam guziki i włożyłam je do kieszeni. Ojciec dostał prace, jest bardzo dumny, ma pod sobą jakieś 500 osob. Kosi trawe na cmentarzu… Twoja siostra Julia, ta ktora wyszła za swojego męża, wreszcie urodziła, nie znamy jeszcze płci, dlatego ci nie powiem jeszcze czy jesteś wujkiem czy ciocią. Jeśli to dziewczynka, twoja siostra chce nazwać ją po mnie, ale to bedzie dziwne nazwać swoją corkę \"mama\". Nie widzieliśmy za to wujka Izydora, tego który umaró w tamtym roku… Gorzej jest z twoim bratem Jasiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki, musiał iść do domu po drugi komplet żeby nas wyciagnąc z auta. Jeśli będziesz się widział z Malgosią pozdrów ją ode mnie, jeśli jej nie będziesz widział to nic jej nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do blondynek > nie jestem obrażalska ... jestem innom, porzondnom blondynkom ! :D I nie spendziłam całego popołudnia na dworcu tylko odebrałam Komoputerowca a wieczorkiem grzecznie go odprawiłam ! :D Pomachałam nuszkom w fajnej knajpce (u P wszystko zarezerwowane) zjadłam pyszne zimne i wypiłam zielonego śmierdziela ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka muwi, że ja umiem świetnie liczyć ale siem sama doliczyć nie mogem...bo tak za każdym razem jak dostajem zielone...to potem tracem zielone...i teraz znowu dano mi w prezencie cztery ale jedno zabrano ale wcześniej było jedno do oddania i potem te oddane zostalo wypite i dalej som dwa do włożenia ale Przystojny muwi, że po co mi bendzie dwa kolejne dokupywał skoro dwa stojom...a przecież na pewno z pienć mi wisi sama jusz straciłam rachubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Było miło :) i wisiało i stało i różnie bywało. Dzięki dziewczyny za miły babski wieczór. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na 83 wysiadłam. Posikałam się prawie więc idem spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a na ssaniu flowkowej śrubki się popłakałam ze śmiechu. Taki nadmiar emocji jest niewskazany o tej porze. Nie usnę do rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta i paznokcie krwistoczerwone, a oczy podkreślone czarnym eye-linerem. Tak ma wyglondać kobieta trendy jesienna !!! A ja jezdem TWAmodna i założem dzisaj swoje szmacianokoralikowe pomalujem wargii me namientne błyszczykiem i pujdem ..nie wiem gdzie ale pujdem ;) Witam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.............jak R...
Witanko 🌻 Piekna masz pozdrowionka od pana Janka ,tego od obrazu wczoraj tam bylem ,powspominalismy troszkie i ...:) Milego Wam Zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.............jak R...
heh czesc piekna ;) jasne ze tak no i nie jedna a ze 4 ale to tylko ...eh sama wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja zimna kawusie tez dopijam....ale chyba nie skoncze bo sie strasznie obrzarlam....:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r.............jak R... Tenskniem na dnem ..wiesz Piękny...jusz dzisiaj mogłabym do Was zawitać ...gdybym mogła...ale dam Ci szansem ;) poczekam na karpia do przyszłych wakacji...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.............jak R...
heh...damy rade ...nastepnym razem mam inny pomysl ale to kwestia dogadania sie ...teraz ide spac bo cala noc ;) Milego Dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×