Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
staram siem jak mogem no i odrabiam lekcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jasne ale mieszkam na takim zadupiu że tu kina nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za to TV na zmiane z kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczywiście w wolnych chwilach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na łososiowom, żeby razem z GC walczyć o Damages ;) tajemnica szyfruf kawki dla Osoby Która Rozgryza: 5.Łososiowa - wielkie łuszko TWA na którym sypia z Flowkom, Przystojnym i 4 Łapami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobranoc :) wszystko rozumiem ale kto lub co to 4 łapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Melduje siem na wieczorowej kawie ;) Obowiązki najpilniejsze już załatwiłam więc jestem gotowa do nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazyja dzisiaj krutki test: Pytania: 1. w jakim wojewuctwie jest Twoje zadupie? 2. masz pijafki? 3. masz mencizne? 4. co robisz żeby mieć na cebulem? 5. młoda jesteś Torba czy stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten test jest zbyt trudny ale bendem szczelac jesli nie trafie prosze sie nie smiac ;) 1. moje zadupie jest na mazurach 2.pijafki mam (jesli pijafki to moje potomstwo ;) ) 3.mencizne niestety mam ( pod warunkiem ze to monz ;) ) 4. zeby miec na cebulem wysyłam mencizne do pracy 5. jestem torba jeszcze zdatna do użytku termin ważności jeszcze nie upłynął ;) Poproszę o ocenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw ja ciongnęłam ..tera czas przyszedł na Flowkem...tera bedem oglondać co naciognęłam :D Aha...nius wieczorka;) mam na parapecie Plemnika z czerwonom kokardom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztany faszerowane miłościom Była sobie jakaś Ona i był jakiś On. Podobno kochali siem bardzo, choć nikt tego nie wiedział na pewno.Jakaś Ona mimo tego, że żubr mieszka w puszce, postanowiła zapuszczać włosy, by w dniu powtórnego zbliżenia dusz, mieć błyskotki w koku. Jednakże w miesioncu babiego lata, jakaś Ona i jakiś On idom sobie ulicom, której lada moment nie bendzie a przy której rośnie mnóstwo wielkich, starych i rozłożystych kasztanowców.Jakaś Ona muwi: - och...zobacz...(krenconc siem bezradnie wokół grubych pni) - nie ma ani jednego kasztanka...(jakaś Ona ma smutek w oczach ale nie rezygnuje i rozgarnia suche liście w poszukiwaniuchoć jednej ślicznej kolczastej kulki... - nie ma...- powtarza - nie ma...- dlaczego nie ma żadnego? Na to jakiś On: - bo wiatr nie zawiał - odpowiada beztrosko Na to jakaś Ona patrzy przed siebie i nagle zwracajonc oczy ku jakiemuś Onemu muwi: - dlaczego nie powiesz, że zamienisz siem w tornado i poruszysz wszystkie drzewa świata, by bez liku kasztankuf spadło do moich nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×