Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka zalega i gnije, szcenkajonc zembami, w oczekiwaniu na upragnionom rurem, która w końcu trafi na swoje miejsce ;) Idem na nauki przedmałżeńskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Zalegałam i gniłam ... dzisiaj jestem już lepsza ... Według prognoz to rura będzie jutro ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Po wczorajszym cienżkim dniu walki z AIDS (przypadkowe kontakty wielce nieporzondane) obudziłam siem w doskonałym nastroju ...a to tylko dlatego, że tatar bendzie only for me ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siem dowiedziałam jak wyglondajom nowoczesne andrzejki, kolejna impreza spendzana na łonie natury.Tym razem miejscem wybranym jest wiadukt, a raczej pod wiadukt, gdysz pada deszcz a uczestnikom tej wróżby piwnej nie chce siem moknąć. Jedynie lanie jakie siem odbywa nie jest to lanie wosku a lanie % do gardła...Czy to dobrze wróży na przyszłość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dzin Dybry 🌻 Nie mam weny. Spac mi sie chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W kazdej pracy powinna byc dostepna conajmniej jedna kanapa :) Bo te fotele, chociaz bardzo wygodne, jednak nie daja pelnej satysfakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A mi tej nocy kanapa nie dala satysfakcji, chociaz mialam nawet calkiem spory kawalek dostepny... Ale za zimno bylo, by moc sie nia rozkoszowac 😭 Za to teraz by sie przydala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
malpa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Myslalam, ze raczej wyjedziesz od innych milych przedstawicieli swiata zwierzat... np baranow, oslow, czy innych czworonowow futrzastych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Fuj! A mialam Cie za pedantke :P Chociaz zgniotlas, zgodnie z wymaganiami szeroko rozumianej ochrony srodowiska? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
I co?? Do tej pory sie marnuje pod futerkiem?? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie martw sie... kupie Ci nastepnym razem ;) Jeszcze masz u mnie R sztuk 1 i G sztuk 2 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wietrznie ! Nie było mnie bo siem filmowałam i odleżywałam wygiby ! :D Ciągłe długi Przystojnego w Redsach to już rytuał Prezeska ... siem nie przejmuj tylko egzekwuj ! Legowisko miałam całe dla siebie - całkiem sporo i nawet ciepło było to siem wyspałam. Antyzacinacz bendzie na perwno - czy cuś siem zmieni po zażyciu to dopiero po jakimś czasie siem okaże ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×