Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

4 dni po terminie składam Prezesce zyczenia imieninowe tylko dlatego ,że akurat teraz sie obudziałm z wielomiesięcznej śpiączki:D Zdrowia,młodzieńczego humoru,słoneczka,usmiechu przyjaciół,🌻❤️wiecznej miłości i kąpieli w basenie pełnym płatków róż.Niech Ci się spełniają wszystkie marzenia.🌻❤️ Mega buziaki dla całego ananasowego ,słodkiego bałaganu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny kot to zwierzątko niebanalne. W starożytnym Egipcie uchodził za święte zwierzę. W średniowieczu utożsamiano go z diabłem albo z czarownicą i bywało, że go palono na stosie... Mimo, że mamy XXI wiek, wciąż sporo ludzi na całym świecie wierzy, że czarny kot przebiegający im drogę może przynieść pecha. Dlatego doczekały siem swojego świenta..tak jak ja - mam nadziejem - że Flowka w końcu na tym topiku, bendzie pisać na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszem przecież na temat - dziś słyszałam, że święto czarnego kota jest obchodzone w Romie ... :D A ja w Romie nie widziałam ani jednego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bendem bio-matkom bo jestem za stara ! :D Na świenta erekcji ma nie być ! :D Idź do Xsiendza bo może z Mrófkom siem zakolegujesz Prezeska. :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po co plebanowi potszebna mrufka od prezeski to nie wiem, prędzej jakiś chojny gest ;) ale na ciasto to ja siem piszem :D z japkami i to wirtualne ;) poproszem duuużom porcjem do kafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miało być C H O J N Y i co tu kropkować ??? taj jakbym tu o h-fujach pisała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawowa doktryna TWA
ale H-FUJA CI NIE WYKROPKUJOM ;) Ale dzisiaj tańce...dreszcze mam...a Anka miała z.a.j.e.b.i.s.t.e buty do TA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety ja nie mogę być zadowolona bo niecierpię Steczkowskiej a lubię Mateusza. Szkoda, Teraz lecem do Kuby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jezdeście mondre laski i se poradzicie z tym linkiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️ Nie machalam ostatnio, bo mnie piora bolaly :classic_cool: A jeszcze komputer sobie zepsulam... Chociaz i tak mam na nim bana :D To macham podwojnie 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Teraz wszystkie święta to nawet w radiu ogłaszają ! :D Mam w pracy jedną toaletę i w domu jedną ... może z okazji święta wybudować by po jeszcze jednej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Skoro mamy temat i higienie, to powiem, że muwiom - pokasz mi swój klop a powiem ci kim jesteś ;) Moja muszelka jest skromna ale nowa, za to dodatki ma iście z dna oceanu. :D Aha i zawsze chciałam mieć w bathrumie bidetto do mycia P+P...ale niestety budowniczy pożałowali metraża Dlatego ciongle wietrzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×