Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Są machaczki i są pisaczki ! :D Ale mi się udało ! :D Nie macham tylko siem meldujem po dniu intensywnej pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
77 ta liczba musi ulec zmianie...na zdecydowanie mniejszom ;) Flowka jaka Ty pisaczka? Miałaś elaborat o klopach napisać, zaproponować czynności obchuduf ? a tu co nic ? Ja chyba przestanę tu pisać;) bo nie znajdujem zrozumienia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam na myśli siebie ... Do pisaczków zalicza siem jedynie Prezeska ... cóż ja marny robaczek ... O klopach już wystarczy - jutro tez jest dzień i nowe święto ... mam nadzieję, że jeszcze bardziej jajcowne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Skoro zabraniaja, to dzis nie macham :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZESKA ja światowy (wręcz) dzień tej życzliwości i pozdrowień to ja.... BARDZO ŻYCZLIWIE WAS POZDRAWIAM i macham też (co mi tam!!!) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...no nie JA światowy tylko JAK światowy..... Ale i ja światowa kobita jezdem, nie??????????? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZESKA a moniała to już nie teges zauważyć??? Siem obrażam i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Proof chcesz? Proof jest 19.11 o 18:59 :classic_cool: "Ja Wam tu dam machać i machać" i " wyraża swojom dezaprobatem dla machaczy" Niepodwazalny ;] Czarno na bialym ;] (czy tez szarym...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest PROOF ...który zabrania machania :P dezaprobata, w etyce, zabarwiony emocjonalnie, negatywny stosunek do czyjejś postawy, przejawiający się w czynach lub słowach, wyrażający potępienie lub naganę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co wraz z wczesniejszym ostrzezeniem tworzy zakaz. Czy razem sugestie ale z silnym zabarwieniem agresywnym, co dla takich delikatnych i uczuciowych istot jak ja stanowi wyrazne zagrozenie zdrowia i zycia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
razem=raczej... z tego stresu az sie pomylilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu siem dostałam na kafkem ... :D Życzliwie i serdecznie pozdrawiam wszystkim razem i każdego z osobna drogie kawowiczki ! 👄 Ćmoluchujem bo lubiem ... Mam ładny kaszel i żyjem ! I dostanem nowy cud w pracy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszyskokrwawe nie masz machacza...wienc czy machasz? ;)Pióreńka Ci dawno wyrwałam z ogonka...a skrzydełka w przeszłości zostały tak wymiziane przez Tygrysa namientnego...że łysina pozostała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała co wiedziała i poszła spać...;) za karem do niej dzisiaj nie zadzwoniem :P [TWA bendzie stanowcza, do której godziny...nie jest pewna...do końca] Dzień pracownika socjalnego - niezbendny w kapitaliźmie Światowy dzień telewizji - ogólnie nie lubiem..chociaż white jest boski :D Dzień żywności ...właśnie Flowka może na wspólne pierwsze świenta jakaś potrawa flambirowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she 2000
okrutny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie ma glupich pytan... Moga byc tylko glupie odpowiedzi :classic_cool: Akurat wloskow delikatnych to nie mam :D Za to sama jestem. Taka sie urodzilam i taka umre :P Machac nie bede, szkoda pior ;] Chociaz cos tam mi jeszcze zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×