Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku. Dawno jusz nie witałam ... Dzisiaj to co lubimy najbardziej czyli dzień lenistwa. Poza oczywiście sprzątaniem, zakupami i gotowaniem polewek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacenie za usługem jest normalnom rzeczom na rynku usług. Płacąc za towar czy usługi gotówką należy wymagać od drugiej strony, aby wydała pokwitowanie. Pozwoli to uniknąć w przyszłości problemów, gdyby okazało się, że kontrahent żąda zapłaty drugi raz za to samo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ czytam a pisac nie mam czasu, nie mam nawet zeby pofilmowac Apokalypto lukam na raty :( :( ale dalej was uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Mało kafki, mało gadulca, mało aqq, mało gadania przez cudo ... jeszcze do tego doszła NK Prezeska !? :D Dlaczego cudo wyłonczone pytam siem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKAwa rzeby być kafkufka cza udzielić dzisiaj odpowiedzi krutki test: Pytania: 1. w jakim wojewuctwie jest Twoje zadupie? 2. masz pijafki? 3. masz mencizne? 4. co robisz żeby mieć na cebulem? 5. młoda jesteś Torba czy stara? o to czy lubisz kafkem nie bendem pytać :P nie muszem takrze muwić rze odpowiedzi majom być wyczerpujonce...napisane szyfrem kafkowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwała Przystojnemu, że był na tyle przytomny i ocalił naszom niezastampionom Prezeskem od śmierci ! Choć z drugiej strony ... miałabym następny spadek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Od rana siem zerwałam i załatwiam sprawy. Kto to widział wstawać tak wcześnie skoro nie trzeba ? :D Odwalam dziś popołudniówkę z GK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Szacunku dla Starszych [TWA jest starsza a co za tym idzie mondra] ophodziny w ten poniedziałek :D kcem wiedzieć jakie czynności zostały przećsiemwziente żeby tom uroczystość uczcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak to niewiele trzeba, zeby komus zrobic dobrze :D Wystarczy napisac 2 linijki madrosci :P Pozwalam sie cieszyc z tej okazji :P Bo moze byc niepowtarzalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×