Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam. G - miasto 8 razy mniejsze od W a tu wczorajsza awaria taka poważna ! Huknęło i zgasło ! Ale dziś stała siem jasność i znowu można kafkować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Flowka akurat to mało siem przestraszyła huknieńciem ;) nawet jej było to na renkem :D mogła w końcu użyć świeczki :P bez tłumaczenia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czy to wazne gdzie, z kim i ile sie ma klonow??? jak sie nie ma na cebule, to potem wielka radosc jak jest cebula :) nie bede wiecej pisac, bo nie chce, ale i tak Was kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) \"Często prowadzę z sobą długie rozmowy i jestem przy tym tak mądra, że czasami nie rozumiem ani jednego słowa z tego, co mówię...\" ja tez tak mam, a do tego jeszcze na drugi dzien nie pamietam o czym rozmawialam :) ide zarabiac na cebule, bo na liscie mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROCZNICE ŚLUBU 1 - ROCZNICA ŚLUBU PAPIEROWA 2 - ROCZNICA ŚLUBU BAWEŁNIANA 3 - ROCZNICA ŚLUBU SKÓRZANA 4 - ROCZNICA ŚLUBU OWOCOWA 👄5 - ROCZNICA ŚLUBU DREWNIANA👄 6 - ROCZNICA ŚLUBU CUKROWA 7 - ROCZNICA ŚLUBU WEŁNIANA 8 - ROCZNICA ŚLUBU BRĄZOWA 9 - ROCZNICA ŚLUBU GLINIANA 10 - ROCZNICA ŚLUBU ALUMINIOWA 11 - ROCZNICA ŚLUBU STALOWA 12 - ROCZNICA ŚLUBU JEDWABNA 13 - ROCZNICA ŚLUBU KORONKOWA 14 - ROCZNICA ŚLUBU KOŚCI SŁONIOWEJ 15 - ROCZNICA ŚLUBU KRYSZTAŁOWA 20 - ROCZNICA ŚLUBU PORCELANOWA 25 - ROCZNICA ŚLUBU SREBRNA 30 - ROCZNICA ŚLUBU PERŁOWA 35 - ROCZNICA ŚLUBU KORALOWA 40 - ROCZNICA ŚLUBU RUBINOWA 45 - ROCZNICA ŚLUBU SZAFIROWA 50 - ROCZNICA ŚLUBU ZŁOTA 55 - ROCZNICA ŚLUBU SZMARAGDOWA 60 - ROCZNICA ŚLUBU DIAMENTOWA 65 - ROCZNICA ŚLUBU ŻELAZNA 70 - ROCZNICA ŚLUBU BRYLANTOWA 75 - ROCZNICA ŚLUBU KAMIENNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Czego może chcieć od życia taka TWA jak ja? Nikt już z tego co ktoś zbił, nie wymyśli szkła Czego można chcieć i kto może nam coś dać? Czego może chcieć od życia taka TWA jak ja? Ludzi, których sama ciągle w sercu ma... WYPIJMY ZA BŁĘDY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Świergolonca słuchawka przerwała mi marzenia senne o ślubie w niebieskich szpilkach i kazała jechać, czekać a potem oglondać wytwory z metali nie zawsze szlachetnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×