Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka jest zdziwiona, że musi cudem słuchać jak inne cudo pobiera H2O ;) nie wiem co w tym dziwnego...przecież servis dżins ma zapewniony jak w banku :D a kłudeczki nikt nie otworzy :;););) hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Zamawiam jusz teraz serwis dżins i serwis paseczkowy ! :D Czy dzisiaj bendziemy słuchać jak wiruje czy cuś innego Prezeska ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden Mikołaj siem nie ulituje Prezeska ... Jak sobie sama nie zarobisz to kasa bendzie pusta. :D Pijafkowe kszyki dały efekt ! Jeszcze trochę a w ogóle nastanie cisza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Mój sen został zdewastowany przez skompstwo i wykorzystywactwo o kturym myślałam :( ale tesz nienawidzem wstawać z budzikiem, jusz se ładne piosenki nastawiam, ale nic nie potrafi zapobiec porannemu wqrwieniu Za to niedzielka pod znakiem rozciongnientej pirzamki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam zmienić nicka ... ale wcale mi to nie hallo ! :D Niech zostanie aż wrócem ... A cudo Prezeski tak wczoraj zostawione na łaskę i niełaskę obcych dziś znowu w akcji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 2 minuty przed końcem poranka Kupiłam polarka dla cuda, miałam zresztom zrobić to wcześniej..ale...heh :( Aliaune Damala Bouga Time Puru Nacka Lu Lu Lu Badara Akon Thiam ;) i łososiowa i dangerus TWA...i r&b...dobra powiedzmy jedna na tysionc mi siem podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przeżyłam chwile grozy;) silver nano jako kobieta niezależna wprowadza nowe żondy w bathroomie, a Flowka bendzie sikać do nocnika ;) ... Kobieta niezależna Myślałaś, że dzięki niemu oddychasz, że bez niego, jak kwiat bez wody usychasz Myślałaś, że tylko z nim umiesz żyć, że tylko przy nim możesz kimś być... Teraz jesteś już sama, na siebie tylko zdana. Najchętniej od zmierzchu do rana Siedziałabyś zapłakana. Ale życie dalej się toczy, Więc przestań juz wypłakiwać oczy. Umyj twarz, otrzyj łzy! Dzisiaj panią jesteś Ty! Popatrz w lustro, kogo widzisz? Tej kobiety tak się wstydzisz?! Oczy masz koloru nieba, usta pełne tak jak trzeba, bródka lekko Ci wystaje charakterek Twój oddaje. Kobiecością emanujesz i spojrzeniem prowokujesz. Jesteś wolna? To się ciesz! Teraz smutki wygnaj precz! Prysznic, make up no i go! Dzisiaj zrobisz niezłe show! Bawić będziesz się od rana, chodzić będziesz roześmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiś dziwnych bliżej niewyjaśnionych powoduf zaczęły mi rosnonć cwietki w domu :D A wczesnym południem otarłam siem o zielonego mikołaja...tak muj wzrok przyciagnoł ...znaczy jego ubiur...że pomyśłam, że mugłby przyjść do mnie w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widział, nie słyszał ;) co może bardziej koić z szargane nerwy TWA nisz świergot Flowki (nawet nie wiecie jaki ona ma boski głos) a to wszystko dlatego że prawdziwych facetuf jusz nie ma😭 przyjdzie ...przyniesie granata, pobzyka jak pszółka, pochrapie jak miś, zaspokoi apetyt jajkowom z dodatkami...pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbujemy Prezeska zrobić jakieś wykopaliska ... może gdzieś miendzy mamutami znajdziemy zwłoki jakiegoś mena na poziomie ? :D A może spotkam jutro na oddziale jakiegoś frajera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy kafkem ... znowu tutaj ! :D Jak dobrze mieć tuśka podłączonego do świata i kontakt z Prezeską nie tylko przez płatne cudo. Jak dobrze móc ćwierkać bo nic nie uszkodzone. Jak dobrze nażreć siem czegoś czego nigdy nie bendom dawali za darmo i do renki. Jak dobrze wyłożyć stare kości na swojej trawiastej i nie skrzypieć przy każdym ruchu. Jak dobrze po prostu wrócić !!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Flowka lata po G. dlatego przystroili, żeby w blasku bożonarodzeniowych świateł była jeszcze pienkniejsza nisz jest :D Dzisiaj bendzie o miotłe, o raczej o tym czy rzeczywiście dobrze zamiata bo nowa(?) czy kce siem wykazać? Nie chodzi tu tylko o podsumowanie wywiązywania się z obowiązków służbowych, dobra ocena może być bowiem przepustką do awansu a awans to pieniadze...pełny portfelik to...itd wracajonc do sedna: Mikołaj był łaskawy;) przyniusł mi podpaske...dużżżom :D i faceta mietkiego w skorupie... Muszem siem napić !!! kafki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Niektuży to majom dobże :D bendom gnić w wyrze asz do pełnego stołu ;) dziś kolej by siem zamienić w mola ksionżkowego...ale zielonego papierka nie pogryzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×