Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam po poranku Muj musk siem wyspał, toteż mogem spokojnie napisać dłuższy post o sklerozie i weźle z Flowkom. Zapobieganie nie pamientaniu, to nie tylko żarcie suplementuf (jak to sie tera ładnie nazywa) i zielenizny - to także: -Kontroluj wagę. Każdy kilogram nadwagi jest przeciwko tobie. -Ruszaj się! Omijaj windę, częściej chodź piechotą, zamiast telewizora kup sobie psa. -Jeśli masz. nadciśnienie, cukrzycę, lecz się. -Rzuć papierosy. Jeżeli twój partner pali przy tobie... rzuć partnera. -Ucz się relaksu, wyrzucaj z pamięci to, co przykre. TWA ma swuj sposup: dwie blaszki polonczone sznurkiem ot dresa, notesikowe kolorowe i trza tylko stać i patrzeć i jak siem zobaczy to nie zapomnieć ;) Splątane w węzeł nie do rozplątania jesteśmy z Flowkom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesz mam czópka, rozkłada siem bo poczuł rze mu dobże, przedtem leżał w szufladzie kuchennej i cierpliwie czekał ;) wienc go włożyłam ;) nie wiem co my mamy z tym wkładaniem ;) ale cokolwiek jest włożone natychmiast ożywa, nabiera rumieńcuf :D aha rozpoczynam akcjem - pierożek...by potem do nieprzyzwoitości siem opychać :D bo kryteria som ruchome ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jusz o świentach, to najpierw rzecz smutna😭 nie podzielem siem opłatkiem z 4 Łapami 😭24.12 bendzie 3 miesionce jak odeszła i pozostawiła mnie w tesknocie... dlatego bendem siem oddawać wspomnieniom, marzeniom, rozmyślaniom o przemijaniu, o tym że najpierw odchodzom ci...a potem my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Flowka a wiesz że mnie tesz ale pewnych kwestii nie można zmienić, jeśli nie można czegoś zmienić to należy to polubić...heh...chyba siem nie da... dlaczego O trwa nie całom minutem a doba 24 godziny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🖐️ Ja wiem dlaczego tak jest :) Bo to jak dlugo trwa minuta zalezy od tego po ktorej stronie drzwi od toalety sie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jak sie dlubie tu i tam to sie ma :P fuj ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Koza z reguly zainteresowana jest bardziej ta trawka (niekoniecznie zielona :P ) niz urokami spaceru samego w sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zeby siedziec w siodle to nawet kon nie potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy pożondek? to znaczy że każda rzecz, każdy przedmiot trafia na swoje miejsce(?) a to co nie potrzebne trafia do przeglądu wysypiskowcuf ;) TWA pożondek kuchniowy zrobiła, doznała olśnienia kiedy siem okazało, że 4łapowy włos utkwił w ścianie :D Z tego powodu zgubiła jednego walonego, który tak idealnie wtopił siem w pałacowe, prawie stajonc siem niewidoczny;) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuś z tom Flowkom nie tak- nie ma nowych dni, ani nowego szpica, ani nie pujdzie nowom drogom, nie ma pomysłu kiedy ubrać Świerkowom, nie ma nowych ognisk zapalnych...heh...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka tak siem kiedyś może zdarzyć, że jednak...siem może kiedyś zdarzyć, że nie będzie wiedział nikt czemu przestrzeń jest dziś pusta...tylko oczy orła...Widocznie tak miało być. Myślem sobie jednak, że jeśli coś takiego może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie, to być może kiedyś, przez jakiś dziwne zdarzenie to siem zdarzyło co miało siem nie zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×