Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Muszem siem zastanowić do czego my kobiety tak naprawdem potrzebujemy facetuf ? Pewnie do wszystkiego, lup inaczej, każda z nas do czegoś innego... czasami siem zdarzy na fajnego trafić...co ma głowę na karku, świetne pomysły... lecz gdy przyjdzie nam go dopiero wychowywać, wtedy długotrwałość tego procesu może nas przyprawić o siwe włosy... Spenetrowałam dużego pendzelkiem;) nie spodobało mu to siem i odmuwił posłuszeństwa !!! potrzebuje Przystojnego Pomocnika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. No i okazuje siem, że złosliwość cuduf nie zna granic ! Zawsze odmawiajom posłuszeństwa jak Przystojny niekoniecznie jest pożondany ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...hehehe właśnie zauważyłam, że poranek siem skończył ;) Przystojny jest pożondany :D ale on nie ma wyczucia chwili i nie wie kiedy jest taki moment, że kcem mu pokazać choinkem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zdjencie Prezeska ... niekoniecznie twarzy ! :D Nie mogłam siem powstrzymać i zobaczyłam BL - ten duet jest tylko trochę lepszy od naszego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi powiesz Flowka, co klusek robi na Tusiu ? i dlaczego wcionsz wokuł mnie tyle ogonkuf ;) nie bendem spać z Tobom w jednym śpiworze !!! za gruba jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie miala baba klopotu, znalazla sobie Flowkem ;) Nie licz na to, że moje czerwone cudo bendzie marnowane na Ciebie :P W nowym roku jesieniom zajmem siem produkcjom nalefkuf owocowych :D, po wczorajszej degustacji malinowej dżamajki nabrałam pocionguf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka owocowa z wędzonym kurczakiem Składniki wędzona piers kurczaka puszka brzoskwiń puszka ananasów 1 banan 6 kiwi 1 duże słodkie jabłko 3 łyżki majonezu trochę soku z brzoskwiń sok z cytryny Sposób wykonania Piers i owoce pokroić w kostkę i wstawić na trochę do lodówki. Majonez wymieszać z sokiem z brzoskwiń i z cytryny w takiej ilości aby otrzymać wodnista konsystencję. Polać przed podaniem. oto muj faworyt sylwestrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje siem że wykpione frajery tesz potrafiom kochać Flowka ;) kciałam postawić butelkem na stuł a Pienkna muwi ze dopiero ot 8 pm chlejemy ;) w takim razie dalej mieszam w jajkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________$$$$ ___________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$___SZAMPAN__$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~2008~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~2009~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ ___________________$$$$$ _________________$$$$$$$$_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Flowka 👄 choć w sylwestrowom noc jestem z facetem moich marzeń...nawet na mojej ziemi śpiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×