Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam o poranku jak powiedziałam tak zrobiłam....zadzwoniłam do Firmy bez o.o. \"Musimy Pić \"i usłyszałam: wew 1 - luksusowy barkowy szef nadużywajoncych wew 2 - sprzedasz dowolnego ( MB majom najwiencej) wew 3 - pokuj kanapowy lup konsultantki d/s procentowych wew 4 - możesz im faksem przesłać puste butelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Kto jest za tym, ze kobieta powinna miec conajmniej jeden dodatkowy dzien urlopu w miesiacu? Wiadomo dlaczego :O Zawsze chcialam byc chlopcem :O Przyszlam machnac, bo inne bajery w sprzecie niekoniecznie hulaja jak powinny i moje cenne slowa moga nie dotrzec, a chcialam powiedziec DZIENDOBRY :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Jakże radośnie TWA dziś wita w niepasujoncej gorom do dołó, za dórzej i porościonganej pizamce, może pić spokojnie, bes pośpiechu kaweczke w ZŁOTEJ filiżance ze spotkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy czubek powoduje radość Szarość dnia, ciemność nocy, powieki cienżkie nawet tej resztki światła nie majom siły dopuścić. Barwa a raczej paleta barw, to kolory życia. Często kolor kojarzy siem z kimś lub z czymś ważnym w życiu, kiedy postanawiamy wprowadzić zmiany musimy poszukać nowego koloru i bezwglendnie zwyczajnie kupić czupki. Samo patrzenie wyzwoli z nas wspomnienia, ponieważ narasta w nas świadomość własnej śmiertelności i kruchość każdej chwili. Czupki majom zielone łodyszki i tak mocno pchajom siem do góry. Kiedy pokażom swe wewnentrzne pienkno TWA rozchyli swe płatki tesz. I bendzie taki sam cudny zapach jaki czuła Karolinka w NY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak siem pije spiritusik to siem robi minusik nic siem potem nie pamienta glowa penka i zamkniente oczenta film urwany, telefon wyjmowany dzwonione po północy zero własnej mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziś ujrzałam nastempne czupki, pchajonce siem do gury;) Znaczy powszechne zazielenienie siem zbliża:D Znaczy trza robić pożontki. W kontach, szafach !!!przejrzeć, przemyśleć, przełożyć w inne miejsce lup siem pozbyć. Do porzontkuf som potrzebne przechowywaczki, na poszukiwanie których TWA zamierza siem wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...noc zawsze idzie w burych barwach skromnie, bezgłośnie, bezszelestnie a potem czarną kawę stawia... takej nocy TWA bendonc zlostowana nadziewa czerwone korale na czekoladowe frendzelki tworzonc kompozycjem przestrzennom modyfikujonc kolorystykem by zmanipulować obraz pierwotny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mnie nic i nikt nie szarpie, zadnych czubkow ani innych wariatow, nawet sniadokoperkowych nie ma... Za to zegarek mi sie popsul. Wskazowki za szybko sie kreca do przodu :O Wszystkie, zeby bylo smieszniej. I w sumie to nie wiem czy sie cieszyc czy plakac ;) A w ogole to witam o poranku, czy tez raczej w srodku nocy :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis diety norweskiej: śniadania: 1-2 jaja, herbata ( z wyjątkiem pierwszego dnia, kiedy zjadamy 3 jaja zawsze gotowane) 1 dzień II śniadanie - 3 jaja, grapepfruit, herbata nisłodzona lub słaba kawa; obiad - 3 jaja i surówka warzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba 2 dzień II śniadanie - 1-2 jaja, grapefruit, herbata lub kawa; obiad - mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata. 3 dzień: II śniadanie - 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu; obiad - 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciną, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa; 4 dzień: II śniadanie - surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata obiad - 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba. 5 dzień: II śniadanie - jaja, szpinak, kawa lub herbata obiad - ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata 6 dzień: II śniadanie - sałatka z owoców, herbata lub kawa obiad - wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata 7 dzień: II śniadanie - zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grapefruit obiad - zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grapefruit, kawa lub herbata. przeżyje na tym czy umrem ? podobno zaje.biście otchudza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jak to ile wskazowek? w zegarku sa 3, nie? Chyba, ze ktos ma wybrakowany :P A "wszystkie" to mialam na mysli ze wszystkie zegarki. No zlom normalnie... Przyspieszaja z biegiem dnia. Dziwne zjawisko. A najszybciej sie kreca w nocy :O Dieta nie dla mnie. Padlabym po pierwszym sniadaniu (na kolana, rozmawiajac z wielkim uchem). Nie cierpie gotowanych jajek, zwlaszcza w takich ilosciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w końcu Flowka ;) ja naokrongło siem rucham :P nie lubiem zegaruf...wprost nienawidzem...znaczy lubiem jak nie chodzom...ale one som od tego żeby chodziły...dawno temu kókółce wyrwałam szyszki tak mnie nocom irytowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×