Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Ja nic o tym nie wiem :classic_cool: Dzisiaj orlica bedzie robic za krolika :) Jak wiadomo kroliki spozywaja marchewke, salate i inne organizmy przystosowane do samodzielnej fotosyntezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO bedzie krolikiem, flow wolem, a kim bedzie TWA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa koty idą przez pustynie. Jeden do drugiego: K u r w a stary nie obejmuje tej kuwety ! Witam o poranku ...idem wypełnić swuj obowionzek jak baranek oswojony, którego prowadzą na rzeź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To ponoc zaszczyt byc zlozonym w ofierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie moge slawic z nizszego pulapu? :classic_cool: Np stojac bezpiecznie na trawce... Mam lek wysokosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA ---> W ogole nie myslisz naukowo :O Teza: Nalezy sie Wniosek: Dostaniesz nawet nie ma co tutaj wprowadzac dodatkowych parametrow i zmiennych, czy przeprowadzac analizy regresji... Kawy to ja nie lubie. Ale chetnie herbatki sie napije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe. Wcale. Ja myślem seksualnie. Czy bendzie dziś stosunek czy nie?;) Metoda największej wiarygodności zostanie zastosowana przy wystompieniu współczynikuf dopasowania i autentycznej zgodności by korelacja była prawidłowa pomimo czynnika odstajoncego :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zawsze mozna przeprowadzic test G-B i po problemie :P Tylko czasem nie warto odrzucac :P ja mam czyste, nieskalane mysli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pewnie bede wczesniej sterczec tam gdzie mi sterczec przykazano, bo poza dwoma opierzonymi mam jeszcze dwa okragle, co znacznie zwiekszy predkosc poruszania sie :) A w brzusiu juz burczy 😭 Ale dam rade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to milego dochodzenia :) Byle nie za szybko :P Najlepiej w jednym czasie... Bo co to za przyjemnosc czekac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
kolowanie zakonczylo sie pomyslnie :classic_cool: Brzusio pelny :D Ale KO wielce zniesmaczona ( :O ), bo woli stawiac niz odwrotnie i wielce zdziwiona, bo pomimo, ze TWA ma wszystko wybrakowane, lacznie z rekawiczkami to jednak gacie ma cale. Sa bez dziur - sprawdzilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tramwajowanie zakończyło siem pomyślnie :classic_cool: Brzusio pełny:D Ale TWA wielce zniesmaczona (:o) bo woli stawiać nisz odwrotnie (( ostatnio chlała na koszt Ptaszka)) i wielce zdziwiona, bo pomimo że KO jest podrurzniczka, jednak siem zastanowi nat propozycjom zezwołokowania w łuszku z pifkiem i walonym !!! Jestem wybrakowana to fakt :P ale nie mam renkawiczkuf...mam nanetki :D:D:D A KO tesz dostanie takie co widziała w torbie;) postaram siem żeby kupić wybrakowane...;) lecz bes dziur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: \"Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze.\" \"Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!\" Rzecze na to kalarepka: \"Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!\" Groch po brzuszku rzepę klepie: \"Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?\" \"Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu\" Lecz pietruszka - z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może.\" \"A to feler\" - Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: \"Mój Buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?\" Burak tylko nos zatyka: \"Niech no pani prędzej zmyka, Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą.\" \"A to feler\" - Westchnął seler. Naraz słychać głos fasoli: \"Gdzie się pani tu gramoli?!\" \"Nie bądź dla mnie taka wielka\" - Odpowiada jej brukselka. \"Widzieliście, jaka krewka!\" - Zaperzyła się marchewka. \"Niech rozsądzi nas kapusta!\" \"Co, kapusta?! Głowa pusta?!\" A kapusta rzecze smutnie: \"Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!\" \"A to feler\" - Westchnął seler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Fajkty przecza Twojej teorii darwinizmu TWA... Wyraznie widac, ze TWA jest od malpki :P A KO od ptaszka :) [KO widziala we wspomnianej torbie papier toaletowy. Juz sie raduje na mysl o takim prezencie :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Ptaszek ot rana urzenduje!!! Co do rolkowego to musimy uzgodnić kolor i zapach...żeby kuperek Ptaszka miał to co lubi :P Porechotałam sobie !!! z ranka to tak fajnie !!!:D teras idem tam gdzie muszem (żeby nie było że kcem):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA na kazdym kroku potwierdza teorie darwinizmu KO :P :D A papier to wystarczy, zeby byl dlugi, szary i do D :classic_cool: Kuper KO nie jest wymagajacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Podobro jeszcze kapiele w blocie dobrze robia i maseczki z odchodow ptasich :classic_cool: No ale mozesz zaczac od korzonkow :D Na inne fuje przyjdzie czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a kiedy zlapiesz to co Ci ucieklo? :P a tak poza tym to FUJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie fuj ? nie piszem nic o seksie :P zmieniłam zdanie...złapiem...jusz siem zbieram łapać...ale kulafka nie wiele może...dlatego dziś bendzie mniej nisz pierwotnie planowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie tylko sex to FUJ! Wszystko inne co uwazam za fujaste jest FUJ. Lap, lap bo ucieknie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
o_O Nie pamietam co mowilam, skleroze mam :D Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze dzisiaj moje kolka nie beda sie toczyc wsrod zasp... [KO jest szczesliwa, bo musialaby popylac do krainy wszelkich dobr po sucharki, a tak zimno na dworze :P ] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×