Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Siedziała sobie Flowka na brzegiem oceana, rozleniwiona, rospalona południowym słońcem, delikatny wietrzyk muskał jej opalone jusz lico i zawiewał coras to jaśniejsze włoski. Wyciongajonc twarz ku promieniom nie zauważała, że jusz jest czekoladkom...smażyła siem dalej asz jej wzrok padł na wodem, poniewasz sobie przypomniała, rze musi wydobyć z samego dna de Cecco Conchiglioni rigati ;) opalanie poszło w kont:( rospoczeło siem nurkowanie i penetrowanie dna w poszukiwaniu ładnych zawijanych szumioncych. Dziś one nabrzmiałe som w wielkim garze wraz allium !!!TWA dołoży jeszcze parufki i bendzie potrawa asz palce lizać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Zbliża siem siem ŚWIENTO BAB ! :D Malkontenty i inne dupki zawsze twierdziły, że to świento zwiendłego tulipana i rajstopy! A ja lubiem ten dzień. I choć nie ma sznura facetuf co mi rzucom płatki rusz pod nogi i bendom słodko patrzeć w oczy, to jednak lubiem ten dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweczka34
Ja zawzse mam wolne popoludnie od dzieci iwtedy spokojnie pije sobie ulubiona kawke.Co by czlowiek zrobil bez kawki? Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagłe działanie by 3W mogło dostarczać mi przyjemności....inaczej jest nie dobur :P;) Siłuf wcale nie mam 😭 witam o poranku [zdecydowanie jestem za tym, by o tej porze tulić swoje kochane poduszeczki i rzułwia] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi tez sie czasem koszmary snia :O Po obudzeniu sie ciesze sie, ze to byl tylko sen... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a na wspomnienie az mi sie zdublowalo i powstal nadmiar "sie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ptaszek chcialby miec cos innego zlotego niz tylko serce (wszak powszechnie wiadomo, ze jest to organ, bez ktorego nie da sie zyc :O ). Oddalby do lombardu i byloby na koze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak...moja koza kochana...droga do jej posiadania coraz dalsza:( bo poruszam siem po ciemaku ;) według T9 ;) Nie mogem przeboleć ile ton cebuli poszło siem rypać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×