Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam o poranku 1873 - Opatentowano uchwyt lampki do maszyny do szycia ;) To było dawno.A ja nie mogem wymyśleć co zrobić żeby Ptaszek kompleksowo zaczoł mi dogadzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co prawda dzis mam dluga kolejke szych i reszta bedzie mogla liczyc na nedzne odpadki... ale poki herbata w kubku poty nie ruszam stosiku :) Ten tydzien to jakas masakra 😭 Dzierganie, wystepy, nianczenie, a miedzy tym wszystkim zaspokajanie dzikich zadz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
niby do czego mam sie S leniu :P To bedzie szybki N, bo nie mam czasu... I nie za zadne B ani S. Obiecalas koze zapakowana i ze wstazeczka rozowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOCZEKAŁAM SIEM W KOŃCU !!! Mam zaszczyt wrenczyć PTASZKOWI jej ulubioną nagrodę, przede wszystkim za to, że ot lat jest fantastycznom ozdobom Kafki :D nagrodem ZOO czyli ZŁOTE OCZY ORLICY otbiera: P T A S Z Y S K O ZA WPIS 25500 Zestawienie naszych cennych nagród: Elldiska -----> 12500 i 16000 i 18000 i 18500 i 19000 = 5x Fantazyja -----> 21500 i 22500 = 2x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 i 14500 i 17000 i 17500 i 19500 i 20000 i 21000 i 245000 i 25000 = 14x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 i 24000 I 25500 = 9x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia -----> 11500 i 23000 = 2x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 i 20000 i 22000 i 23500 = 15x TYGRYS -----> 20500 = 1x ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Żeby Ptaszek miał dwie sztapki złota ;) musiałam czekac dugich kilka dni, ale cierpliwi som nagradzani ;) Na Ptaszka tesz czekajom nowe piurka ...ekskluzywne, modne, firmowych marek ...som obwionzane rurzowom wstonżeczkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Cuś siem sonczy z nieba. Dobże o tym wiedzieć i słyszeć a nie czuć ;) Maj jest miesioncem wonchania i odurzania siem, to też TWA z przyjemnościom oświadcza, rze za chwilem wprowadzi siem w stan podniecenia zawartościom szklanego kwadracika:D a dziurawe siedzisko :D Niebanalna dekoracja do domu pokazujonca że przedmiot tworzy przestrzeń, a przestrzeń przedmiot poszła siem rypać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielkowo witam Same pyszności. Piurka z pomponikami zdobiom Ptaszka. :D Fioletowe egzotyczno-erotyczne zdobi prezesesowskie ;) Zaje...bisty czerwony zdobi szponki Flowki:D Jest cudnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znuf cuś siem kończy😭 Majersztyk!!! Admirał ...gladiatorem...i ona pienkna bo wykompana w kozim mleku...;)jak zatrzymać czas ? by muc nasicić siem wzruszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnałam Majkela i Jacka i Cala :( faceci ot zbawiania świata idom na urlop ;) z tym rze Majkel nie wruci...ale lada moment czas przyjdzie pochodzić po wyspie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mamusia pomaga 4-letniemu Jasiowi sie kapac, kiedy Jasiu pokazuje na swojego siusiaka i pyta: - Mamusiu, czy to moj mozg? A mamusia na to: - Nie Jasiu, jeszcze nie. to dla TWA na dobry poczatek dnia ;) Oby tak samo sie skonczyl dobrze jak sie zacznie ;) Wpadlam tylko na sekund piec oznajmic, ze moj cien juz unosi sie i powiewa tam gdzie byc powinien ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żył sobie pewien człowiek, który ciężko pracował przez całe swoje życie, oszczędzał wszystkie swoje pieniądze, a przy tym był wielkim sknerą. Krótko przed swoją śmiercią, powiedział do swojej żony: -Kiedy umrę, chcę żebyś wszystkie moje pieniądze włożyła razem ze mną do trumny. Chcę zabrać moje pieniądze ze sobą na drugi świat-. Tak więc zmusił swoją żonę, żeby mu obiecała, że spełni jego prośbę po jego śmierci. No i zmarł. Leżał w trumnie, jego żona siedziała obok ubrana na czarno, a obok niej siedziała jej przyjaciółka. Po skończonej ceremonii, tuż przed zamknięciem trumny, żona powiedziała, żeby chwilkę zaczekać. Podeszła do trumny i włożyła do niej małą metalową kasetkę, którą przyniosła ze sobą. Wtedy jej przyjaciółka powiedziała: -Dziewczyno, wiem, że nie jesteś na tyle głupia, żeby włożyć wszystkie pieniądze do trumny-. Lojalna żona odpowiedziała: -Posłuchaj, jestem chrześcijanką, nie mogę cofnąć swojego słowa. Obiecałam mężowi, że włożę pieniądze do trumny-. Przyjaciółka zapytała zdziwiona: -Czy chcesz mi powiedzieć, że rzeczywiście włożyłaś wszystkie pieniądze do trumny?- -Oczywiście, że tak-, powiedziała żona, -zebrałam wszystkie pieniądze, wpłaciłam na swoje konto i wypisałam mu czek. Jeśli go zrealizuje, wtedy będzie mógł wydać wszystkie swoje pieniądze-. zapamientajcie historyjkem pomysłowej kobiety i wszystkich mężczyzn, którzy myślom, że som mondrzejsi od kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wczoraj to tylko moj cien dogadzal... No ale niestety czasem i on sie musi wykazac ;) A jakbym sie stala bogata po smierci to chyba by mnie krew zalala Ja chce miliona teraz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______$$$$$$ ______$__°_$$ _______$____$$$ ________$$____$$$ _________$$$____$$ ___________$$$____$$ ____________$$_____$$ ______$$$$$__$$$_____$ ____$$$$____$$_$$ ___$$$_________$$ __$$$__________$$ _$$$_________$$$$ _$$$$______$$$$ $$$$____$$___$ $$$$____$$ $$$_____$ _$______$ ________$ ________$......@..@ ________$.....(-------) ________$....( }___{ ) _______$$....^^ ~ ^^ ~~°°~~°°~~°°~~°°~~°°~~°°~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O jaki ladny kolektor sloneczny z agregatem TWA namalowala!! ;) flow---> Ja sie stesknilam, bo tu sie monotonie zaczelo robic. Tylko TWA i TWA i TWA i TWA. Topik przesiakl juz TWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku primo: i ot razu sprostowanie------> to co TWA \"namalowała\" to PTASZEK ;) secundo: TWA przesionknienta jest kafkom i vice versa tercio wiem dlaczego Flowka se zrobiła przerwem i wcale siem z tym nie zgadzam;) bo na niom padło a ona siem do tego nie przyznaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To jest namalowane co kazdy widzi, a nie to co autor mial na mysli :P Ja widze kolektor z agregatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×