Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wypociny Zarazy - cierpię na hipotonię więc kawa to mój ratunek:) Może niezdrowa i niesmaczna ale dużo słodzę no i tańsza niż red bulle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko brzmi za to kuszaco :D Co podajesz? :D I przyznaj sie - jakby taka niesmaczna byla dla Ciebie to chyba bys nie stosowala jej jako lekarstwo? ;> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO nie wezmie to ust tego szajsu, nawet jakby doplacali :O Ale jak bedziemy obrzydliwie bogate to znajda sie trunki, ktore KO by byla hektolitrami, wiec nie ma obaw o pelna nirwane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, juz myslalam, ze zaleje klawiature. Ty na serio pytasz? Wlasnej roboty szarlotka czy kupne ptasie mleczko. Naprawde na serio pytasz? [KO probuje ustalic czy nie bylo to przypadkiem pytanie retoryczne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym zdaniu jest napisane o tym paskudstwie, a w drugim o piciu do nieprzytomnosci. Miedzy wierszami nie ma mowy o innych napijach, ktore lubilaby KO :classic_cool: Miedzy wierszami musi byc cos napisane, zeby KO zrozumiala tak jak chce TWA, a nie tak jak KO rozumie. Czy TWA to rozumie jak KO, czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jezeli TWA rozumie tak jak KO...to KO na pewno nie rozumie tak jak TWA :p po to byl odstep miedzy zdaniami...zeby bylo wiadomo ze to nie ciag dalszy... zdanie drugie dotyczylo ogolnie chlania wszystkiego na co KO i TWA przyjdzie ochota i najwazniejsze ...chodzilo o PRZYSZLE srodki platnicze... W Tusiu wyciera mi sie klawiatura...oddasz mi za niom KO ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> CZasem przerwa oznacza przerwe a czasem nie. KO nie wnika kiedy jest ciag dalszy, a kiedy nie bo TWA i tak mowi to co chce powiedziec, a KO rozumie to co chce zrozumiec :D Ja juz 2 razy pralam swoja 12 letnia klawiature i nic mi sie nie wyciera. KO zachodzi w glowe co tez TWA wyczynia na swojej klawiatuze, ze sie ona tak wyciera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz KO skupila sie na znikajacym ciastku na tallerzyku :( TWA wie, ze KO raczej nie wpada w zachwyt nad cudami techniki, zwlaszcza tymi, ktorym nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA chyba na glowe upadla (i to nie raz), ze chce tyle kasy zaplacic za kolejnego lapka :D Ciekawe jak u niego z grzaniem sie ale w zywgladu to jak mowisz (ale nie bede sie brzytko wyslawiac o nieprzyzwoicie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkasz pojecia. Jakbym lekcewazyla to bym napisala "wow, jaki fajny idz teraz i juz kup" :P Ja zawsze, do wszystkiego musze miec jakies ale. Nie ma idealow na tym swiecie. No poza jednym moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosierdzia zada Krwawy Ptak :p:p:P hahahahahaha... bo szlag mnie trafia ;) Ptaszek jak nie widzisz roznicy pomiedzy MARZENIEM o Zylecie a KUPIENIEM Zylety...dla mnie to cale 40 czy 50 zielonych papierkuf roznicy !!! [czy moze jeszcze wiencej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×