Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA Nie mam na myśli spania ... no co Ty ? Tak na marginesie napiszę, że dawno juz nie leżałam ... :D Choć ... może rysują się jakieś szanse ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakiej pozycji chciałabyś poleżeć? Flow 42 Tak, żeby patrzeć w piękne płonące z namiętności oczy????? Czy już Ci mówiłam, że to co podoba mi się bardzo, dzisiaj podobało mi się nadzwyczajnie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja nie jest taka ważna. Ważne jest to co się dzieje ... :D Pewnie, że co jakis czas ... podoba się nadzwyczajnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Rozmowa ze szpakowatym zrobiła się ważniejsza od filmu. Co ci faceci z nami robią !!!!??? :D Niemniej - jest dobrze. Pewnie w poniedziałek mam randkę !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze randka ważniejsza !!!! Nie dam sobie zepsuć tej przyjemności za żaden film !!! W końcu ostatnio niewiele miałam takich przyjemności ! Piszesz kawka ... cóż - na pewno ! A co dalej to czas pokaże ! Chciałabym - przynajmniej na chwile dzisiejszą - żeby to miało ciąg dalszy ... pomarzę sobie trochę, dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak napiszę ... hmmmm ... podoba mi się to romansowanie. Jeżeli okaże się taki fajny jak myslę - to mu nie odpuszczę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PCT Uwielbiam Laleczkę Chucky, Obcegoi i Amitywille[oczywiście [wszystkie części], jakbym poszukała w pamięci to jeszcze parę by się znalazło, ale mam katar i gorzej mi sie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem !!!! I ja też nie mogłam się dobudzić. Tylko nie przez horror a przez Harrego Pottera. Zasnęłam więc przynajmiej spokojnie. :D Kawusia już jest. Do tego papierosek. Życie czasem bywa piękne !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA--->Twarda trzeba byc, nie mietka :) Zniose wszystkie tortury!! Laskotek nie mam, a batonikow nie lubie ! Taka jest oficjalna wersja i bede sie jej trzymac!! :P [wyciera ukradkiem skapujaca z kacika ust slinke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×