Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiesz co zrobiłam Flow42? Zarejestrowałam się w serwisie samotnych i napisałam e-maila do pewnego pana, a on mi odpisał. Ale kino!!! Ciekawe co to będzie dalej? Mały dreszczyk mi przeszedł po plecach. W końcu cały czas czas szukam swojej połówki jabłka ! Jak już się nagimnastykujesz w rytmie disco, to co napisz do mnie, ostatnio się opuszczasz w pracy topikowej! Może Ci kochanie potrzeba '"batonika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem już. Stukałam do Ciebie ale mi uciekłaś ... 😭 Odezwę sie wieczorem po aerobiku. Jaki batonik? Czy nie po to skaczę żeby schudnąć ? A Ty mnie kusisz - kusicielko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Nie wiedziałam, że znowu masz takie myśli ... batonikowe ! :D Net juz chodzi - chodzi o niebo lepiej niż operatora, co ja piszę - o dwa nieba !!! :D Jeszcze tylko trzeba zainstalowac pewne niezbędne programy (np. Skype) i od jutra szaleństwo ! Mój syn wyjeżdża jutro do dziewczyny - mam kompa dla siebie aż do niedzieli po południu !!! :D Diarra Wpadaj do nas skoro lubisz kawkować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na głowie czerwony szampon. Picha na nieczyste ucho lewe, jutro z nią muszę pogadać i wytłumaczyć co to jest higiena. Jeszcze trochę i znienawidzę ryż i ryżopodobne. Wczoraj obejrzałam Flow42 wzruszajacy japoński film - Pusty dom, polecam z nowości. Diarra zapraszamy na kawkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro śpię do oporu ! Rano muszę pamiętać żeby się zważyć ! Dwa dni wolnego - to jest to co lubię najbardziej ... no, może jeszcze coś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij kochana Flow42, wypocznij, żebyś miała siły na cały przyszły tydzień, a potem zrób sobie pyszne śniadanko z kawką oczywiście. Jak widzisz zmieniłam nicka, bo tamten, to już wspomnienie( mówię o używanym na topiku - gdy...) buziaczki do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie białe dachy - na chodnikach stopniało. Teraz idę na zakupy, potem sprzątanie i obiad. Odezwę się po południu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj wprawdzie dopiero za 17 dni, ale ja sprawiłam sobie dzisiaj prezent, bo już w sklepach półki się uginają od towarów świątecznych. Moja choinka w tym roku będzie cała srebrna Flow42. Na kremie, który kupiłam, jest napisane, że używając go będę coraz piękniejsza z rozświetloną skórą twarzy, widoczne efekty prawie natychmiast - drżyjcie panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA Moja choinka jest od kilku lat w kolorach biało-srebrno-niebiesko-granatowym. Jest śliczna ! Kompletowałam ozdoby przez dwa lata i udało się ! Efekt jest piorunujący ! Kremik jakiej firmy? Czy ja Cię potem poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA 🌻 Mam w Szczecinie rodzinkę - byłam tam w zeszłym roku. Może znowu się wybiorę? Kochana - do tych wszystkich szaleństw zakupowych dołóż jescze kosmetyczkę, fryzjera i masazystę. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była pokrojona niestety Flow42, i od razu przypominają mi się kawały o zakonnicach... Przyznam Ci się po cichu, że moje ulubione śniadanko to paróweczka i dwa jajeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę jajecznicę na boczku ... pycha! Ale miałyśmy nie pisać o żarciu ! :D Sprowokowałaś mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wcale nie piszemy o żarciu! KOCHANA Pokazuję Ci dyskretnie, pewne dwuznaczności, które mogą sprowadzać myśli na manowce...dzień bez seksu to stracony dzień... Idę na spacer ochłonąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się nie przezięb TWA ! Dziś paskudna pogoda ! Jeżeli o dwuznaczności mowa - co powiesz o bananie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×