Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dziś kino na poważnie: Ostatni Król Szkocji Dramat - jeden z najbardziej wstrząsających epizodów historii współczesnej - okres krwawych rządów Idi Amina, jednego z najokrutniejszych dyktatorów XX wieku - który po obejrzeniu komentować dla Was będzie TWA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł maj frends:P zawsze czytam stópki Prezeski:D urodziny mam 4 dnia nie licząc dnia dzisiejszego:P dla ułatwienia dodam że skończe 28 lat:P nawet zaczęłam się zastanawiać gdzie będę mieć więcej znajomych... ale chyba rzeczywiście przez chciwość w piekle;) i muszę popracować bo mi się jakoś nazbierało aha, jedyne zdjęcie jakie mam z \"wczasów\" to w towarzystwie lodów, piwa i ... telefonu przy uchu 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może skóra kamilki traci zdolność:P moja jest zdolna do wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welwet - tkanina z grupy tkanin z okrywą włókienną (runowych). Jest to rodzaj pluszu, w którym okrywa włókienna utworzona jest z rozciętych długich przeplotów dodatkowego wątku runowego. Welwet to nazwa handlowa pluszu wątkowego. Tkanina wykonywana jest z osnowy i dwóch wątków. Jeden, podstawowy, splata się z osnową w splocie płóciennym lub skośnym, a drugi, runowy, splata się w splocie atłasowym wątkowym. Długie przeploty wątku runowego zostają rozcięte, tworząc w tkaninie pęczki w kształcie litery U lub W. Velvet-wyroby firmy Kimberly Clark (do nosa, do pupy i inne) Jacobs Velvet - to bogata, aromatyczna kawa rozpuszczalna z naturalnom piankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam zje ..na że się nie ustosunkowałam do złotej myśli ... skąd ja mam wiedzieć, że Q takie cuś pisze ?! :D Pracuję dzielnie, nadganiam miesiąc ! Po południu czeka mnie spotkanie z GK ... ciekawe co znowu wymyśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stópka zmieniła kolejność:D /żeby udowodnić że naprawdę czytam to piszę;) / ja piję aktualnie tchibo pearlbohnen zalęgły mi się pterodaktyle w szafce!! muszę stoczyć bój!! tylko co ja będę jadła jak nabrałam wstrętu do kasz i mąk:O i chyba sobie muszę zakupić PB bo cholera nic nie wiem o Quantinie czy jak mu tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ TWA jest sprawiedliwa ponad wszystko...stwierdziła, że nie wolno nikogo wyrurzniać ...toteż TEAM w kolejności alfabetycznej! i na końcu GUEST SPECJAL SUPER STAR - TWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksusowa kobieto kupiłaś dla BB prezenta? Ja wymyśliłam a raczej ( zgodnie z prawdom wymyśliła wystawa obok ktorej codzinnie chodzem) kupujem Przystojnemu bokserki w serduszka, powiedział, że lubi jak mu wszystko (od czasu do czasu ) wisi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L jak lesbijka W 2004 roku serial \"The L Word\" (\"Słowo na literę L\") okrzyknięto przełomowym, nasyconym seksem obrazem życia lesbijek w Los Angeles. Oto czym każe mi siem zajmować moja psiapsiółka :P H-FUJ niezbendny od zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było dać znać na cud techniki!! poprosiłabym księdza żeby w intencji h-fujów mszę odprawił albo chociaż jakąś dłuższą modlitwę odmówił!! dobra, idę odwiedzić sklep z prezentami! nie napiszę co bo BB na pewno podczytuje i będzie brak idiotycznej niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×