Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Uwielbiam slodkosci :) Uwielbiam Greace :D I uwielbiam kabarety :D A rozanki dalej nie :P Sorry za milczenie (mowia, ze milczenie to zloto) ale tak: 1. skonczylam prace 2. bylam z psem 3. brat mi zajal sprzet Wrocilam by znow zycie przegrywac :D i nie tylko po to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam cały topik, zajelo mi to pare dniow, ale warto było *uwielbiam kafkie *pokochalm TWA *zielono mi *jestem emigrantka *mam menża i jego klony *też mówiem czasem pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niektorzy twierza, ze uswietnilam kawke :classic_cool: W zwiazku z tym uprzejmie zawiadamiam, ze mozna mi bic poklony ;) Byle nisko, z grzywka przy podlodze :P Teraz ide uswietniac kuchnie. Cebula mi sie jara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
INKAwa---> Sie nie przywitalam 🖐️ Z nadmiaru roznorodnych nickow myslalam, ze TWA gada sama ze soba :P A teraz spozywa srodek czyszczacy wsrod szalejacych huraganow... Dobrze jej tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A TWA pije jedno obrzydlistwo za drugim. Ta to ma zelazny zoladek :P INKAwa---> Dziekuje, wlasnie zlopie :D Herbatka mocna, nieslodzona. RAZ :P bart---> O!! To dobre! Znam :D Fajne ;) Co nie zmienia faktu, ze dalej rozanki nie lubie :P A pieska mam slicznego :) Duzy, a wlasciwie to wielki ;) Rasy nordyckiej :classic_cool: A TWA pije jedno obrzydlistwo za drugim. Ta to ma zelazny zoladek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cholera cos mi sie skopiowalo :classic_cool: Nadmiar TWA wyszedl... Dlatego, ze sie zdecydowac nie moglam czy ja na pocztek czy na koniec wetknac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Sprawca choroby ma Cie z niej uleczyc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja nie jestem chora :P To TWA wymaga reanimacji :classic_cool: I narzedzia niepotrzebne d tego. Tylko CUD moze ja uleczyc :D Bylam z piesiatkiem i ide znow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> To sie leczy :P Jeszcze nie jest za pozno :D dziendobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c(_) no;) dziś jest dzień wesoły! Idziemy do szkoły;) ....ciekawe, czy moi uczniowie tęsknili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Piornik masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Myslalam, ze z Kubusiem Puchatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tam tez sie piornik przyda :D Zawsze mozna piornikiem w leb dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×