Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NALEWKA BRZOSKWINIOWA Składniki: 1 kg brzoskwiń 0,5 kg cukru 1 l wódki 40% 1 szklanka spirytusu 95% 0,1 l koniaku Sposób wykonania: Dojrzałe brzoskwinie umyte i osączone w całości wkładamy do słoja, wsypujemy cukier i zalewamy alkoholem. Owoce powinny być całkowicie przykryte. Maceracja 3 tygodnie w ciepłym słonecznym miejscu, co 2-3 dni należy wstrząsać słojem. Zlać, przecedzić i rozlać do butelek. Nalewka powinna dojrzewać co najmniej 2-3 miesiące. Owoce można zalać przegotowanym, gęstym syropem cukrowym, uzyskamy z nich świetny, aromatyczny deser lub dodatek do ciast i lodów. może zrobiem piczkowom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie dla mnie, za dlugo trzeba czekac na dojrzewanie :D:P PS. MAUPA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale w przypadku serwowania napoju bogow czekalabym tylko tyle ile zajmuje Ci droga do sklepu i spowrotem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że strażnik odleciał :P poszłam tam gdzie mi NIE WOLNO :D i wpadło i w rencuszki to co mi zupełnie nie potrzebne i w ten sposób powienkszyłam szeregi murowo-znakowych analfabetuf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To sie ciesz i klaskaj uszami z posiadania czegos NIE wypasionego, NIE swiecacego i NIE gadajacego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pewnie jeszcze jest wlochate i zielone? :P Bo jak nie to ja nie wiem po co Ci to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
800/2 :classic_cool: dziendobry :) i dobranoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszeczku co robisz w goroncym miodzie o 5.45? :P romski nius: Flowka zwiedza zakamarki i zaułki w poszukiwaniu...( i tu każdy myśli że zostanie wpisane słowo na F) niee-----ona szuka dla TWA suszonego ananasaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja bym byla za tym, zeby weekend trwal 7 dni :classic_cool: O 5.45 zwykle poleruje rure, zeby sie blyszczala i zeby bylo czym szpanowac :P PS. Miod traci wlasciwosci jak jest goracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Rurem poleruje siem najlepiej, gdy jest jeszcze gorąca używając dobrego proszku do czyszczenia naczyń kuchennych :P a może kcesz w prezencie =Zestaw do polerowania....ktury pozwala na uzyskanie najwyższej jakości przy obróbce wykańczającej przez szczotkowanie, matowanie, polerowanie wstępne, polerowanie, polerowanie na wysoki połysk i polerowanie lustrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ptaszki wyfruwaja o 5:15. Nie chwal sie wiec, bo nie ma czym :P dziendobry 🖐️ i standardowo dobranoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ptaszki nie moga o 8 pm chodzic spac, bo o 9 pm wracaja z wojazy :P i jak sie poloza o 11 pm spac to uwazaja to za sukces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morzem Romskim...na dalekiej pełnej złocistego piasku beach zapanowała dziś rozpusta i demoralizacja;) taka jedna długonoga Pani :D opalała - a upał tam wielki - swe jendrne i kształtne 2p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zatracilas sie w tym glaskaniu tak, ze zapomnialas o swoim dziecku (chociaz adoptowanym :P ) witam o poranku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nie zapomniałam!:D Podróżniczka aglomeracyjna jezdem tera ;) cel jest podwójny: papiereczek zielony i edukacja polegajonca na poznawaniu nowych źródeł i ich otkrencaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A machne se, a co 🖐️ Znaj moja laske :P To juz nie ma przyjemniejszych miejsc na randki, tylko na dachu? :P Chociaz w sumie, o zachodzie slonca - to bywa romantycznie :classic_cool: Tylko nie pij duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mozna siedziec nawet w innych chaszczach, byleby nie capilo i nie bylo robali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×