Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

też podglądam👄 widziałam malucha, chyba jest jedynak i to dość żywotny:) piękny widok, nie mogę się napatrzeć..osłania go skrzydłami przed słońcem, a sama dyszy i bacznie obserwuje..gorąco jest, mam ochotę pogłaskać i napoić..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie taki widok, że serce mięknie i łezki w okach...jak to tylko ptasi rodzice potrafiom dbać o swoje potomstwo... ale wiesz jako że tu Azyl ...to muszem Cie zapytać...widziałaś wpis M w F...no przecież jakby kto łyżkem dziekcia dołożył do cukru, kóry bendzie rozsypany ;) nie wiesz co siem z niom dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam i nie wiem jak się do tego odnieść:O zresztą nieraz już dawała takie wpisy i jakoś nie budzi mojego zaufania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to czytam - to siem tak zastanawiam... naprawdem jest nieszczęśliwa czy robi to celowo ? i wiesz co CHA ...zara mi siem przypomina Klara, jak mnie w S niejedokrotnie zjechała że ja dołujonca ;) jestem...to co należy powiedzieć teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze rzut okiem na ptaszki i ide na słoneczko:) wczoraj do snu słowik mi śpiewał...cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA🖐️ robi sie topik ornitologiczny:D trafiłam na karmienie małego orzełka..coś pięknego:) a bocian to jakiś śmieciarz, co on tam naznosił..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może rozsypiemy trochem Piasku :D miłej siem chodzi niz po cukrze :p CHA musisz mi dokładnie napisać jak jest z tym koncertem w sobotem...o której przyjeżdzasz do L...bo problem wynikł następujoncy: TWA nie ma czym wrócić do TWAcity...ostatni autobus odjeżdża po 20.00 a potem dopiero o 5 rano :( Ale TWA może wcześniej siem z CHA spotkać...przyjechać po to, żeby z CHA wypić kafkem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry👄 ptaszki podpatrzone, są dwa orzełki:) a bocian znów przytargał jakiegoś wielkiego śmiecia..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA, naprawdę chcesz wypić ze mną kawkę:) miło mi, ale nie wiem, czy akurat w L to sie uda, bo będziemy jechały samochodem koleżanki od strony ZG i dotrzemy raczej tuż przed koncertem, jedna z nas pracuje do 17-tej i musimy na nią czekać:) ale co się odwlecze...TWA, mam nadzieję być latem w City i wtedy na pewno usiądę z Tobą pod parasolem, żeby wypić zimne piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA 👄 widzisz jak to jest... wczoraj TWA specjalnie na przystanki poleciała żeby zobaczyć czy jakoweś blaszaki TWA mogom zawieść i przywieść...ale niestety...nawet w informacji siem dopytywała...a w sobotem klapa...za to w dzień powszedni nie byłoby problemu... TWA bardzo kce CHA zobaczyć i poznać...bo TWA wtedy bardziej kocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również chciałabym poznać osobiście:) TWA, jeżeli tylko będę w City, to masz jak w banku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twuśka, ja jestem teraz w Kotlinie Kłodzkiej. Porównuję Duszniki, Kudowę i Polanicę. Jeżeli miałabyś wybór między tymi uzdrowiskami- albo jeszcze inaczej napiszę- gdybym miała jeszcze raz tu jechać- wybrałabym Polanicę i nie jest to tylko moje zdanie. To jest bajka stworzona dla spacerowiczów. Gdybyś miała wypuszczać sie na szlaki turystyczne- Kudowa. Nie wnikam w problemy zdrowotne jakie miałabyś kurować. Dla chorych na c. zalecają wody w Dusznikach, ale możliwe, że pozostałe też nie są złe. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam słabiutki net. Wolałabym siedzieć nad wodą, ale tym razem nie chodziło mnie więc wszystko w porządku. Takie dreptanie od pijalni do pijalni nie dla mnie, za młoda jestem na park jurajski, w jakim sie znalazłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myślonc o nieobecnych... Już sobota ! Wracacie ? Rok 2012 tak siem ułożył, że obfituje w dłuższe weekendy...ten był najdłuższy :D ale cuż nikt nie znalazł sposobu by zatrzymać czas... Czas przyjemności minął... A dinusie TWA by chętnie zobaczyła...ale prawdziwe dinusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka chwila lenisTWA
witam w sekretnym miejscu Tu można wypić swojom ulubionom kawkem bez cukru :p tylko z mleczkiem by złagodzić jej smak. Nie udziela mi siem euforia P bo po wczorajszym cieżkim dniu boli mnie każda cząstka mojego ciała...zalecono mi branie środków odwadniających by likwidować opuchlizny jakie postajom w wyniku wysokich temperatur...na razie coś tam świeci, na szczęście nie za mocno...i nic nie pada...a powinno...zaraz jest lżejsze powietrze do oddychania :D AzP 👄 CHA 👄 KO 👄 Odezwijcie siem któraś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×