Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
mialo byc "przymnosci" ;) Ja mysle, ze zajebiste, inaczej szkoda by bylo tej fortuny, ktora wydalas na ta licha laske ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie sciemniam! Jaja sie widocznie wysunely, bo nic w ciemnosciach nie widzialam. Biedne pisklaczki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no nie jest zadna licha laska to hiszpanska laska :D postanowilam wprawadzic do TWAmenu...oczywiscie co jakis czas... obecnie w planie Prosciutto di Parma :D:p ᠋ no i po kraba pojdem ;) ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Eeee, tam wole polskie laski. Rownie dobre, a duzo bardziej dostepne ;) A ubzdryngolilam sie plynem. Nie trzeba sie tarzac i kurze wycierac spod stolu, zeby latac helikopterkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ nie ma kurzu pod stolem :p sama mowilas ze jest idealny porzadek :D TWA nie czuje ubzdryngolenia...pewnie dlatego ze zdecydowanie wiecej plackuf zjadla niz Ptaszek... sciemnianie zawsze wychodzi...bo chlalysmy po rowno...nastepnom razom kupie 2 butelki :D ᠋ odchrzan siem od mojej chorizo :D zryj swojom zwyczajnom :D:p ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Polska nie znaczy, ze zwyczajna ;) I kurz nie znaczy ze porzadek. Kurz jest jak powietrze, musi byc w zakamarkach i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bo KO stawia na jakosc, nie na ilosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ ᠋ tak siem zastanawiam co lepiej smakuje na wiosnem? widok Ptaszka 👄 czy kafka pita w promieniach słonca ? w każdym razie perspektywa zielonych zezwlokowan coraz bardziej realna...tylko wyschną patyczki :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvv
nnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) o tej porze nie będę już składać Ci życzeń, podziękuję tylko za pamięć🌻 Mam nadzieję, że po Twojej myśli ten czas minął. x Długo szukałam, bo miałam ochotę Torzewskiego tu w rewanżu wkleić, ale wybrałam coś bardziej bezpiecznego: http://www.youtube.com/watch?v=VNeNRG3FpCg Narka, jutro o godzinę wcześniej...Jeszcze raz dzięki. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=gjrQjA9DFEo ᠋ odpowiem :D akurat czytam autobografie FM ᠋ czesc Rzond ᠋ oczywiście ze zyczen nie musisz skladac, przecież wiem ze dobrze mi zyczysz caly czas :D ;) tak powoli wszystko idzie po mojej myśli...wszystko układam... rozumiem ze poczulas przesyt kafe...no tak...nie tu prywatności zupełnie...zakładasz swojego bloga ? ᠋ do miłego ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ odswiezanie w zwiazku z ta wiosna co przyszla :D moze ktoś się przyplata by przy kawce pobajdurzyc ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne odswiezanie :D bo kwitnom przez TWA uwielbiane akacje :D no i kawka :D nowe Tchibo ze slonikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz: takie przyszły czasy, że można być gościem ot tak sobie:D Cześć:) No to niech będzie- jestem gość. Ja-egzaltowana niby-dama. Pozdrawiam i życzę zdrówka:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc gosciowa :D jeszcze niech przyjdą czasy, ze kafe zacznie dzialac jak należy... Ja tez Cie pozdrawiam serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzecie zdjęcie od końca najlepiej oddaje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kawowy
http://blog.onet.pl/362759,14384739,foto.html a mi siem podoba to... na włosach również... Kupie...zobaczę...Twoja odzywka spowodowala ze wyrosły mi szpony :D mam problem kiedy trzeba obcinac...hehehe...ale z***biste som :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem ani pieroga skleic ani kranu naprawic tylko do dlubania w nosie sie nadaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kawowy
nadajom siem tylko by ladnie je pomalowac :D a potem podziwiać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kawowy
od naprawiania kranuf som istoty, co majom ptasi móżdżek :D zgrabny kuperek :D i wożom złomem w koszyczku gruszki :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek 👄 zawsze twierdziłam ze jesteś niezwykle niezwykłom Osobom...a talenta Twe nie majom końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ochoty dziś na kawkę, ale 1.VII wpadnę tutaj oj wpadnę:D:D:D A dzisiaj tylko-bo w niedyspozycji małej jestem;)-chcę powiedzieć, że mam fajny patent na paznokcie+pierścionek. Pierścionek ze sporym oczkiem raczej gładkim malujemy razem z paznokciami- lakier ten sam- efekt nie do zlekceważenia!!! A te Twoje propozycje ładne, z tym, że u mnie to nie wyszło, zrezygnowałam z dalszych prób... x Rzeka wylała, działka brata pod wodą, bardzo mi przykro, bo tyle pracy... W tym roku sezon zamknięty, to nie Nil, smutnawo u nas:( Bratowej mi żal, natyrała się laska wniwecz hehhh.. x Cały czas straż na sygnale śmiga. Podgórskie miasto, ale rzeka górska, mostek zerwany, a taki fajny był :D:D:D Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria Bądź subtelna !!! i raczej zadzwoń :D na 1 złotówkę chyba Ciem stać...bo nie sądzem, że wiencej bendzie to kosztować to co wypada powiedzieć ;) Widzem że nie piszesz [chyba że tylko z TWA?] co znaczy, że masz dość kafe i zaczęłaś chronić prywatność...rozumiem i byłoby miło gdybyś swojej wiedzy o innych na wykorzystywała na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×