Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ale za to mam ubaw po pachy:D Nie dojadłam dziś kurczaka na parze. Zostawiłam w kuchni na blacie na potem. Dla F. pokroiłam wołowinkę, bo to F-rancuski jest piesek, ale nie chciała, więc przykryłam też na później. No i przyszedł KOT:) Cichaczem wszedł na blat, nie było wołowiny, ale znalazł moje mięsko i piznął je na podłogę. Jeść nie chciał, nie o kurczaka chodziło. A F. ukradła i zeżarła w pośpiechu:D:D:D M. się wkurzył, wszak właśnie posprzątał, a ja się cieszę, bo coś w końcu zjadła:) . Już zaczynają ze sobą współpracować, ganiają się po nocach, a w czasie sprzątania przytulają w kocim legowisku, bo wspólnego mają wroga . U nas wieczór z ansamblem Aleksandrowa. Na 2014 nie ma jeszcze trasy, ale nic to, w grudniu atrakcji mam aż nadto, po prostu chodzę z listą spraw do załatwienia. Łącznie ze ślubem, na który pożyczkę wezmę chyba, bo i ubrać jak się trza i w kopertę:) . Od poniedziałku się odchudzam:classic_cool:Wczoraj o tym ślubie się dowiedziałam, więc nad motywacją pracować nie muszę... i jakoś tak... dobrze mi z tym:) Podstawowa zasada JEŚĆ (co 3 godziny) nie za dużo. Pies mi się rozszczekał, zatem za długo już klikam :) . ps Ona wcale nie jest szczekliwa. WCALE:classic_cool: . :D:D:D🖐️))) . Tylko nie odpisz mi jednym zdaniem pliss... . Jutro na dzień dobry chcę elaboratu o piątkach, szóstkach i ludziach pięknych, których spotykasz. . A maseczki nie szukaj, szału nie ma hehe, już lepiej to: zaraz wrzucę link, bo mi za spam bierze kafe to jest super, ale trzeba zrobić tuż przed snem, aby do rana przetrzymać :) A nie tak jak ja: maseczka, a potem kąpiel pieska cy cóś ;) . Ja może często nie wpadam, ale jeśli już , to płodna jestem i proszę to docenić, teraz już spadam, bo podobno Andrzejki mamy. ;) Dobranoc Twuśka 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 nie bendem liczyć zdań :p ważne że jesteś szczęśliwa z Marsjaninem i bydłem ;) i dobrze że masz kolorowe papierki by towarzystwo rozpieszczać :D:p ja idem spać, zara ... podkułam psycho...żeby jutro zabłysnąć ;) tego pilinga też kupie... co do wesela siem nie wypowiadam, bo wiesz że nie znoszę takich imprez...wszelkich spędów rodzinnych... no i w tym roku w końcu moje dni choinkowe bendom pachniały kolcami goździkowymi w cytrusach :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem:) Nie będzie spędu. Mam nadzieję szezlongową damę zobaczyć, bardzo bardzo fajna osoba, po prostu za nią tęsknię. Mamy taką rodzinną knajpę: śluby, stypy itd... Tańców nie planujemy, ale obiad w rodzinnym gronie to sama przyjemność:) Echchhhh... fajne jest życie:) No dobranoc jeszcze raz, bo sama czuję jak przynudzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie ta kafe jutro w d**ę pocałuje, bo nie mam zamiartu linków kropkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
ważne żeby móc robić to, co sprawia przyjemność i na to mieć...a reszta się nie liczy...taka prawda... zobaczymy czy Twoja ślubna kreacja przebije NNN...Ona wygląda jak Prawdziwa Gwiazda...ubrana przez najlepszego kreatora mody...oszałamiająco ! ᠋ mi cafe zniszczyła 3 nicki...w tym jeden najlepszy...w Ty siem wściekasz w powodu trzech kropek...ech... i już mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogarnij się, Twuśka.... Co mnie obchodzi kreacja jakiejś NNN i niczego tu nie zobaczymy, bo chyba panna młoda jest tego dnia gwiazdą, a nie jej ciotka, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyciągnęłam stepper, nogi mnie bolą i nie wiem czy to ma sens. Chyba długie spacery są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pootwieram lada moment, na razie pozdrawiam, bo jestem bez neta... echhh... Diękuję z góry. Ze Złotej Góry zresztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak... Nawet nie wiem czy rweanż wysłałam, ale WYSYŁAŁAM :D 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałaś :D na stronę zajrzałam...śmieszne:p...hahahaha...ostatnimi czasy moje poczucie humoru jest nieco wysublimowane...[tak myślę że w zasadzie mój wyrafinowany gust był taki zawsze] ... Co robisz w tym miejscu w którym jesteś i dlaczego tam jesteś ? dzieję siem coś o czym nie wiem ? a dzie SS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dzisiaj chciałam Ci wysłać walentynkę ale nie znalazłam niczego ciekawego. Mam jednak coś z innej bajki;) Serwis na którym możesz się zarejestrować np.jako królowa, a oni będą C***isać Witaj królowo. Dzisiaj są urodziny tego a tego, czy jakieś imieniny... Może się przyda?:) http://www.100lat.pl/ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rzond ale mnie rozbawiłaś z tom królowom :D całkowicie mi wystarczy że jestem w końcu królowom u siebie, pokłonów innych wcale nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de luxe
Sprawdzam sprzęt. Za grube mam palce na klikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda bez trzymanki :o Nie nadążam czytać. Mam dobry humor, bo buraki fajne przyjechały, zrobiłam już inspekcję i chyba pójdę łóżko testować. Ostatni raz w tym tygodniu, bo jutro śpię na kanapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de luxe
http://nadmorze.pl/1467 ale można też poszukać pensjonatu "U Sabiny" ma zejście na plażę wprost z posesji, fajna równa babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie :D prosto z domu na piasek... spełnia to miejsce moje wymagania ;) dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De luxe
Obok tych jest jeszcze Żagiel,tez fajny :) Ale spokój, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok tych jest jeszcze Żagiel,tez fajny :) Ale spokój, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kto ma racje...nie musi krzyczeć :D I-I już miałam napisac...żeby w proteście :p:D poszli zablokować tory albo wyszli z transparentami na ulice albo rozpoczeli glodowke w rynku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×