Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

NIE MÓW MI!!!!!!!!!! To jedyny dzień w roku, kiedy nachodzą mnie myśli conajmniej dziwne, jak święta uwielbiam spędzać sama, tak Sylwestrer jest tym dniem, czy może raczej nocą, którą pragnęłabym przetańczyć w silnych męskich ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieję, że tegoroczny Sylwester przetańczę w ramionach pana W. Pomyslę o Tobie w czasie noworocznego toastu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Lo matko!!! Co tez Ty opowiadasz ;) Jaki czar ;) Kim zajeta O_O {rozglada sie za gazeta, by uzyc jej w niecnych zamiarach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Orlica cieszy sie, bo ma zapas na czarna godzine gleboko schowany :) I rozglada sie ze zdziwieniem w poszukiwaniu niewinnych ludzi... ale nie znajduje nikogo takiego w zasiegu wzroku... wzrusza ramionami zdezorientowana] TWA---> JA mykam do babci po drodze z bratem na PKP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Pora w sam raz na kawusie... Ja sobie parze wlasnie w zastepstwie herbatke (niestety malinowa, bo innej nie ma :P ) flow---> Wczoraj od dwoch osob uslyszalam, ze jestem oprawca. Cos w tym musi byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO - jeżeli dwie osoby mówią Ci, że ... to coś w tym musi być. :D TWA Mam nadzieje, że komp będzie wieczorem sprawny i jak wrócę z Poznania to pogadamy. 👄 dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kawki i herbatki z ranka!!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj zafundowałam sobie hooror z robali do trzeciej , więc dziś świat zobaczyłam nieco później ....:P [TWA mam dnia dzisiejszego nos zwieszony na kwintę, bo minister zdrowia opróżnił i tak pustą kieszeń TWA w aptece, więc siedzi bidulka i myśli, przytupując pod biurkiem, że nie ma szuflady, a w niej pogryzionych ołówków, więc jakby chciała być oprawcą, to nie ma czym zadać bólu]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Ptaszysko nie odleciało do ciepłych krajów na zimę, siedzi w naszym Kawkowym Klubie, bo tu gorące namiętne kobiety i kochamy się bardzo i zabiera kolejne ZŁOTE OCZY ORLICY ZA WPIS 1000. ECH ...wręczam Ci kochana zielone tulipany (sztuk1000) na zielonym dywaniku, oczywiście klęcząc przed Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> O!! JAkzem wzruszona!! :) To chyba ja powinnam kleczec :P To juz druga nagroda :D Zamieniam sie w lowce nagrod :P [postanawia zaprzeczac jakoby miala cokolwiek wspolnego z pogryzionymi olowkami...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczaruje Cię KO, w kompie nic nie zrobione, bo mój były mąż ma humory jak zawsze!!! [TWA najchętniej by tego dupka opluła, ale chyba przez podwórko nie da rady, postanawia wymyśleć jakiś inny rodzaj zemsty, może wbije szpilę w kukłę, żeby go porządnie zabolało]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIARA KO - mało powiedziane, wkurwiona jestem jak diabli !!!!!!!!!!!! [TWA szuka w przeszłości dnia, w którym jej oczy zaszły mgłą piekielną a uszy ogłuchły od alarmów samochodowych i a mózg szybk ojak zobaczył pezająca część twarzy wywlókł się za nią , to wtedy głupia pinda musiała powiedzieć \"tak\']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ale nie ma co sie denerwowac :) Powiedz sobie, ze nie dzis to jutro :) [zastanawia sie co tez pelzajaca czesc twarzy ma wspolnego z \"tak\"...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> znaczy sie czala glowa :) A nie tylko czesc ;) [wciaz sie zastanawia, czy zaczyna lapac skomplikowany tok myslowy TWA...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO czy TY masz choinkę do nieba sięgającą? Ile można wieszać bombki? [TWA idzie do swojego cudnego świerka, liczy - 3 małe bombki, 2 średnie i 12 dzwoneczków, bryk bryk, rach ciach ciach i wiszą, hmm może KO niczym pisanki, bombki dopiero maluje?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem biedny człowieczek!!!!!!!!!!!!! Jedna się obżera, druga zaginęła w rozłożystych czeluściach świerku wielkiego, a ja piszę, piszę, piszę....do kogoś, do kogoś,do kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Mowie Ci przecie, ze zlosc pieknosci szkodzi... A co dopiero furia... Nie wazne polska, czy zagraniczna :P [patrzy uwaznie przed siebie... mrozy oczy... ale nie widzi zadnego peletonu za ktorym mialaby nadazac...] Choinka jest mojej wielkosci... 2 sznurki lampek, bobmki, cukierki (a kto niteczki pozaplata...?), lancuchy, czub... A przy okazji sie obzeralam czekolada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada tyciu szkodzi mówię Ci przecież KO !!!!!!!!! [ No i teraz problem urósł do rangi ogólnoświatowego, bo TWA nie wie czy KO, po tej ilości zjedzonej czekolady, nie będzie wyglądać jak KIng Kong? TWA już łapie za komórkę i dzwoni do ONZ, WHO i innych - cholera nic nie rozumieją - zostaje Pentagon, co by nie zabijali Kinkongowej, bo to KOCHANE ZWIERZĄTKO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Co ja poradze, ze lubie czekolade :D [patrzy na siebie... i zastanawia sie w ktorym miejscu przypomina KingKonga, przypomina tez sobie, ze KingKongi maja fiola na punkcie pieknych dziewic, a Ona przeciez nie ma...chce uspokoic TWA, ze Ta moze spac spokojnie, bo nikt nie pomyli Orlicy z KingKongiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty Ptaszysko przestań rzucać tymi kulkami śniegowymi, bo mi na dywan - kudłacz spadła i teraz jest mokro... [Och jak TWA dorwie KO, która rozrabia od samego rana, to ją w tym śniegu zakopie, postanie zaspa, z której będzie można na sankach zjeżdżać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×