Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> To co??? Bedzie krwawa jatka?? :) Ale srubokretem? Moze znajdz lepiej cos wiekszego kalibru... Ja tam w sumie dzis to w pokojowym nastroju jestem... To chyba przez ta pogode :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy śrubki wkręcałam na nowo, bo się otworki poluźniły... Masz wyłaczone gg? KO Wiesz co kochana chciałam Ci jeszcze napisać, że parę minut wcześniej miałam takie przeczucie, że ktoś nas wyśledzi na kawcei zaniesie nowinę anonimwoo do Wrocka. To jest intuicja czy znajomość głęboka ludzkiej nie zawsze dobrej natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Hehehe... a jak myslisz z tym GG? ;) LAtwo sprawdzic... Jak cos napisalac, a ja milcze znaczy, ze mam wylaczone ;) Wlaczam GG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trę marchewkę do zupy grochowej i czekam na Ciebie Flowka. Już 20.04. Nocne rozmowy kawek i herbatek czas rozpocząć!!!!!!!!!!!!!!! Do pomarańczy: - mój komp - mój net - mój prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się najszybciej jak mogę kawiarki ! :D Kumpela poszła dość wcześnie jak na nią oczywiście a zaraz pozmywałam i zasiadłam ! Zapowiada się kolejny miły wieczorek w Waszym towarzystwie ! :D TWA Są dwie świeczki (o zgrozo!) do wyboru. I mam tu na myśli wielkość a nie kształt ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam uszka gotowe, nie będę kleić nie chce mi się , zresztą po co? 20 pierogów jest sens? Stolnica, mąka, kupa roboty. Na Nowy Rok zrobię ruskie, bo potem ścisła dieta Bo wiecie od 1 stycznia należy być lepszym, mądrzejszym i...chudszym...:P [ TWA CIĄGLE SIĘ ŁUDZI, ŻE PODOŁA POKUSOM]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Madrzejszym... zgodze sie :) Lepszym... rowniez sie zgodze :) Ale chudszym?!! [Orlica sie nie ludzi... wie, ze nie podola ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ja nie lubię fikuśnych. Muszą być owalne, gładkie i odpowiedniej średnicy ... rozmiar jednak ma znaczenie ! TWA Przyrzeczenia noworoczne to fajna sprawa. Są po to żeby na następny rok móc je powtórzyć ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie... no oczywiscie, ze rozmiar wazny! I tez wcale nie mowie, zeby od razu kanciaste kupowac... Ale takie fajne spiralne... albo rozne takie w formie owocow np :) TWA---> To znaczy, ze glowke oszczedzasz na czarna godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Może z okazji świąt podaruj Mikołajkowi i sobie odrobinę luksusu ... zjadaj go powoli delektując się smakiem. :D Główkę oczywiście na końcu ! Może sie w międzyczasie przydać ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jesteśmy uzależnione jak bum cyk cyk, ja już piciu to w półlitrowych kubkach robię, niedługo to wiadro będzie mało...:P OCh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> No wylaczylam... bo mi komp zwisl przez to cholerne GG :P Zaraz wlacze ;) {dziwi sie jak TWA moze chciec plywac w takim scieku jeszcze o takiej porze roku...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wypraszam soebie!!! JA sie przyznaje tylko do uzaleznienia od kafe :P flow---> Faktycznie te spiralne to zwykle przy okazji takie cienkie robia i najczesciej z brokatem (nie lubie brokatowanych)... Ale ostatnio widzialam fajne w formie gruszek, Mikolajow, choinek itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA ciągle potrzebuje róznych, różnistych rzeczy, a mianowicie najbardziej bliskich kontaktów trzego stopnia i dlatego jeżeli zostanie pozbawiona przez Ptaszysko tego ciepła pójdzie i się rzuci w nurt bezkresny rzeki brudnej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[No Ptaszysko było łaskawe, zapobiegło samobójstwu TWA, Ech TWA teraz zadowolona, ma co chciała, lubi ten stan pewności, tańczy po pokoju ze słuchawkami na uszach, az piesek podniósł glowe i się zastanawia czy ta jego pańcia normalna czy nie?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Ten nurt wcale nie jest taki bezkresny jak Ci sie wydaje... Coprawda stany w Odrze mieszcza sie teraz w strefie stanow srednich ale Odra wymaga poglebienia... Rzucilabys sie i utknelabys w jakims mule miedzy snietymi rybami, starymi gumami i plastikowymi butelkami... To malo romantyczne... [Zastanawia sie co to moze byc spotkanie trzeciego stopnia... kojarzy sie jej UFO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak: KO spotkanie pierwszego stopnia - kawka razem spotkanie drugiego stopnia - ocena organoleptyczna obiektu spotkanie trzeciego stopnia - stosunek do stosunku po stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych trzech stopni to najbardziej podoba mi się pierwszy i drugi. Bo z trzecim czasem jest problem ... nie zawsze jest pozytywny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Właśnie się dowiedziałam, że zapiekanka już gotowa ! Czeka na mnie do jutra ! Chyba przeżyję, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×