Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Urlop, urlop, urlop !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście w pełni zasłużony i zapracowany ! Od poniedziałku będę się byczyć na całego - wyjeżdżam jakby ktoś pytał ! A dzisiaj idę na piwko z koleżanką - muszę się znieczulić przed katastrofą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry papieros po dobrym piwku nie jest zły ! U mnie też duchota ... a żyję ... jeszcze ! Kibicuję raczej duchem bo ciałem jestem z tobą ! :D W przerwie wpadnie Ptaszysko i opowie co i jak ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! NO byla katastrofa!!! Ale to nic :) Fajny mecz :P A Ż tylko 3... o malo co nie porozlewalam ;) Wczoraj wszyscy krzyczeli, skad wiesz ze to ja... MOja mama sie zawsze tylko dziwi podczas meczow: ja tak cicho mowie, jak to mozliwe ze tak glosno sie dre :P Tanczaca---> JA juz chyba zauwazylam tez Twoja stopke, nie? :O A nie czas zmienic...?? BO mnie gorszy :P Blush---> Jaka fajna?! JAka fajna?! NIeprzyzwoita po prostu!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> :O Jest lepsza, o tyle ze dluzsza i mniej sie rzuca w oczy :P Znaczy jak ktos widzi takie wypociny to mu sie czytac nie chce :D A TY co tak skoro swit? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. TWA --> jakoś mi się wczoraj zapomniało pożegnać. Okazuje się, że jak człowiek sie rozluźni to mu wszystko zwisa ! :D Ptaszysko --> oj nakrzyczałaś się wczoraj ! U mnie też było słychać ! Gdyby to mogło pomóc to na pewno wynik byłby inny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie dosc, ze zla to jeszcze niekulturalna :P A wczoraj to malo na zawal nie zeszlam przy tych wszystkich okazjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka niekulturalna ? Nie będę tu wypominać kto ile razy sobie poszedł bez pożegnania ... A jak raz mnie się przytrafiło to zaraz wielki krzyk ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie krzycze!!! DZis juz nie moge :P Dzis mowie szeptem :D Oj tam... przeciez wiadomo, ze swoich wad sie nie widzi, nie? ;) Wole wypominac Ci, niz sobie :P [ma nadzieje, ze tym samym pamiec o jej chamskim zachowaniu zostanie przycmiona swiezymi bledami flow]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyszło na to żem jest niekulturalna ! :D Ale co tam ! Mam urlop a na urlopie wszystko wolno ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pani w szkole nie uczyla o magicznych slowach (czy jak to tam bylo?) NAwet na urlopie nie wolno zapominac :P Jak cos to moge Ci swiecic przykladem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świecić przykładem ... w czym Ptaszysko ? W piciu śmierdziela ? :D To sama umiem ! Może to ja mogłabym cię nauczyć kilku rzeczy ? ... niekoniecznie przyzwoitych ? :D A gdzie się podziewa TWA ? Mam zadzwonić czy nie ? Bo może jeszcze dogorywa w łóżeczku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picie Ż to nie jest akurat to czym moglabym sie chwalic... :P MOge swiecic przykladem przyzwoitosci, moralnosci, kulturalnosci i wszelakich innych cnot ;) Tanczaca---> Co jesz? Bo ja jem na sniadanie truskawki, na obiad truskawki i na kolacje truskawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... Ptaszysko - są na tym świecie przymioty którymi możesz się pochwalić bez wątpienia ! Ale przecież równowaga w przyrodzie musi być zachowana ! TWA --> przestań jeść i przychodź bo niedługo muszę sie stąd zmywać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Ryan---> Nie trzeba przeczucia! KAwa napewno nie pomoze!!! W piciu kawy najbardziej fenomenalne jest to ciasto co sie przy okazji wcina :D flow---> Rownowaga... jaka rownowaga... Wy dwie, a ja jedna :P A TY sie zmywasz znow uzupelniac plyny ustrojowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> szybko rób zdjęcia bo drugi raz już nam się nie trafi taki widok Ptaszyska ! :D I do archiwum dla potomnych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celula z pomidorem - pycha, cebula z miesem - pycha... ale cebula z serem?? To mi sie komponuje tylko na pizzy :P Wole truskawki :D W czerwcu zawsze truskawki wygrywaja ;) A reszte roku bede jadla cebule :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×