Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gdzie kawa Flowka? Cholerny upał nadal trwa...mam dość...ciekawe czy za kilka dni też mi tak będzie świecić słońce? :D Tera biorę Cztery Łapy i idziemy na bolesne ukłucie a po południu jadę z K do willinowej w sprawie ustalenia warunków prowadzenia dochodzenia przy pomocy ściereczek: czy coś się stało naprawdę czy to tylko wymysł chorej wyobraźni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam ruskie pierogi a teraz popijam sobie zimnego Żywca ! Chociaż tyle przyjemności w tym skwarze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszykowałam miseczki, kubeczki, talerzyk - jeden zielony muszę dokupić i całą resztę, bo Robalek mówi, że mam mu gotować obiadki...heh ale ja myślałam, że będę miała okazje schudnąć ;) ale jednak co tu dużo gadać..do serca faceta przez żołądek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, ze w końcu weekend ! Wypadałoby pójść uzupełnić zapasy w lodówce ... no to idę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu w tym domu zaczyna wyglądać jakby ktoś mieszkał ... bo jakoś od dwóch tygodni nie miałam motywacji do działania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posprzątałam ! Zapełniłam lodówkę trochę ... jutro generalne porządki będę uskuteczniać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek z placu boju dla nieobecnych (wrócą to przeczytają): mieszkanie w końcu posprzątane i nawet jakiś obiadek się w kuchni robi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko pozdrowionka z turcji sle:) wracam za 10 dni jutro sie tpoie w gorskiej rzece splywajac pontonem:) trzymac kciuki! kawa i zimne piwo bez ograniczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyk
OJJ JA MAM CHOLERNĄ OCHOTE NA KAWKE ;);):);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja melduję, że zadania domowe wykonane ! Teraz czekam na powrót z wakacji drugiego domownika ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko aby wypełnić swój obowiązek ... :D Bo niektórzy to zapalają teraz czerwone latarnie a ja ... d ..! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×