Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka przejrzałam rozkład jeszcze raz, jedziemy tak jak planowałam z tym, że w KK poczekamy godzinę, żeby się nie przesiadać tylko bezpośrednio dojechać do R. Pójdziemy na kawkę do dworcowego baru, obędzie się przynajmniej bez stresu :D A ja sprzątam wydajnie, pranie zrobione, juz prawie wszystko przygotowane, większa część spakowana, myśl intensywnie co jeszcze powinnam zabrać ;) gumki wzięłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jeszcze się może przydać ... I tak wszystko wyjdzie w praniu a w razie czego masz Robala pod ręką ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie modliliscie o ochlodzenie i prosze... :( Zero tolerancji, no naprawde :O Zmarzlam dzisiaj i znow mam zimne stopy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszynka Nie zachowujemy się przyzwoicie :P naokragło o H-fujach gadamy:P Ty mi ty nic nie wpieraj ja się nie modliłam o zimno, jestem zawiedziona bo jadę na urlop i na samą myśl o zimnie i deszczu robi mi się zimno ;) Jak w temperaturze 25 stopni mogą marznąć nogi? może wymienić powinnaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja Ci nie wpieram... Na kazdym kroku powtarzalas, ze masz dosc upalow... No to sie skonczyly, heh... Miesiac upalow byl. A teraz znow mroz :O I zimno... Ja mam caly rok zimne nogi, poza tymi paroma dniami kiedy temp przekracza 30st :) Coz... kazdy musi miec cos z zycia. Tylko dlaczego ja tak krotko :( A ryby to nawet lepiej biora jak jest zimno i pochmurno, wiec tym sie nie lam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za pocieszenie !!! Ty Ptaszysko wiesz co oznacza deszcz, jak się mieszka w namiotach? Można kurwicy dostać!!! Ja też lubię ciepło !!! fakt męczył mnie upał nocami, ale tera patrzę w niebo i myśle jechać... nie jechać...cholera Robalek mówi, że u niego bardzo ciepło, ale zobaczymy..poczekamy na relacje pogodową do wieczora...kaloszy nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: wykrakalyscie te ochlodzenie !!!!!!!zaczelo padac ;P ciekaw jestem tylko czy tak bedzie teraz juz do wrzesnia ...czyli do sniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Wiem co to znaczy deszcz jak sie jest w namiocie... A myslisz, ze dlaczego ja nie jestem wielka zwolenniczka namiotow, co? ;) Robal---> 🌻 🖐️ :D No wlasnie... Wciaz narzekaly, narzekaly, ze za goroco to sie matka natura ulitowala i usluchala modlow... Jednym slowem. Macie coscie chcialy :P Ja zawsze powtarzalam, powtarzam i powtarzac bede, ze uwielbiam upaly, zwlaszcza ze tak malo ich mamay :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee:P w/g planu .......damy rade mysle ,wszystko zalezy od inwencji tworczej i nastawienia ,ktore u mnie zawsze jest pozytywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym taki oboz przetrwania rowniez moze byc ciekawy... Jesli cale zycie uslane jest platkami rozy to mozna pare dni spedzic w ekstremalnych warunkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac w mokrym i brudnym, budzic sie wjeszcze bardziej mokrym i brudnym, ubierac sie w mokre i brudne. Wciagac zmokniety chlep i swieze ryby ;) I wcale nie trzeba narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara Cię kopnę Ptaszysko tam gdzie słońce, ktorego nie ma, nie dochodzi....:P Kto tu ma życie płatkami usłane? Zapakowałam bluzkę z falbankami ...chciałam ładnie dla Robalka wygladać a nie jak zmokła kura...czytaj ptak...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> :D Trudno odmowic tajkkiej propozycji (z rodzaju tych nie do odrzucenia :D ) Tanczaca---> Nie wiem jak Ty... ale ja mam zycie kwiatami uslane, zadnych problemow, smutkow... jestem najszczesliwsza osoba po ziemi. Zero dolow, lez :D A taki ful extreme to dobrze robi na hart ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO ale w tym gniazdku kazdego ranka bedziesz robic jajecznice z 2 jaj ;) idziesz na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> JAk mnie bedziesz tak rosolem straszyl to ja nie wiem jak to bedzie... Moze sie przestrasze i skryje na najwyzszym drzewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×