Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam jusz nie o poranku ;) Tera popołudniowy czas polewki pomidorowej, jeszcze chwila i przyznam tej zupie medal Flowka nie narzekaj;) molestowałaś Przystojnego, żeby dał możliwość Ci siem rznąć...TAK?....NO TO MASZ...PPRZYJEMNOŚĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu mieć pretensje do Przystojnego ... nigdy w życiu !:D Teraz się rżnę do upadłego i wiesz co Prezeska ... cuś odkryłam ! Kamień spadł mi z serca, że wyjazd do P ci pasi. Mogem zapewnić, że tam na pewno jest plaża Prezeska ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam necik to starym zwyczajem :D macham 🖐️ 🖐️ Ananasiku :D bardzo mi się Twoja stopka podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj razem z Przystojnym bendziemy szukać big komara. Game over powiedziała Flowce Rzym...znowu ma TYLKO wiatraka i kowala :D Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych Światowy Dzień Ptaków Wędrownych oto powody dla których możemy pić(kafkem) i siem radować. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodząc przez Wrockowy rynek Przystojny nabawił siem buluf głowy...zdziwiona wielce... dowiedziałam siem, że to od krencenia głowom za ładnymi laskami ;) wychodzem z założenia, że jak siem nie zabrania, to nic nie jara...wienc pytałam ktura pupka ładniejsza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku No coś TY FLOWKA...W ŻYCIU? ;) tylko zgodnie z faktami opisujem rzeczywistość...:D Przystojny wczoraj pytał 3 raza czy jest jeszcze jakiś Przystojny, którego tak kocham, a ja mu na to, że przystojniakowate cechy som indywidualne, niepowtarzalne, i na pewno drugiego takiego Przystojnego nie bendem szukać(co w domyśle miało znaczyć, że drugi taki mąż i idem po magnum;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasty som pyszne!!! Później wyruszem na poszukiwanie krewetkowej i sałatek w pudelkach i kolorowymi otoczkami :D Nie ugniotłam wszystkiego..rozbolały mnie stopy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naturze są zielone miejsca, w których rośnie majowy szczaw...te skrawki przyrody zostały przez TWA odnalezione i powstanie w nowym gotowaczu polewka kwasieńka ;) Teraz ciongle chodzem odurzona bo kwitnom krzewodrzewa kolcowate co cudnie pachnom a miód jest z nich najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokolwiek kwitnie mam na to uczulenie i nie bede sie tym zachwycac:P spac mi sie chce nic sie ciekawego nie dzieje poza kacem sobotnim:O chce urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×