Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Okazało siem że TWA w poniedziałek [28 maja] również bendzie przemieszczać siem z miejsca na miejsce i nawet bendzie prawie naprzeciwko miejsca pierdzenia Ptaszka...tyle że wcześniej ale potem po konsultacjach może kwitnąć jak zawsze na rogu GD...jeszcze w ramach wyrównywania krwawych rachunkuf som do zrobienia dwa lodziki ;) Co Ptaszek na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dwa szybkie lodziki to jest to co KO lubi najbardziej. Poza trzema szybkimi lodzikami oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ciemno sie robi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem że KO masz czas...dobrze...gdyby coś uległo zmianie to KO napisze... Ciemno ? hahahaha...ale nie chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piontek wienc wiadomo że jestem bardzo zmenczona...mam namiara na top trendy...głośna muzyka to coś, co lubiem czasem :D Aria 🌻 Ptaszek 🌻 niech siem Wam wydaje ;) że wrenczyłam narencza bzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bzzz juz sie zeschly, zgnily, opadly [do wyboru do koloru]. W poniedzialek szybki lodzik bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedziałek bardzo, bardzo szybki bo TWA musi zdążyć na podłączenie do kontakta ;) wienc buzi-buzi...lizu-lizu i do następnego raza...;) jagoduf nie ma...za to truskafki som...jak Ptaszek kce to możemy to możemy ugotowac polewkem truskafkowom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylazłam. Bo się z innego topiku gwałtownie wyalienowałam pomimo, że było fajnie. Chamstwo mnie odstręcza:( O żarciu gadacie, a ja na jakiejś diecie właśnie jestem: piwa nie wolno, ale wódkę owszem:D:o:) Oby nie była węglowodanami popita... A Ty Twuśka gdzieś jedziesz, nie jedziesz??? Humor masz, jakbyś jechała? A siedzisz na kafe jakgdybynigdynic! www.jakgdybynigdynic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria tammm ??? pisałaś ??? ło matko...poznałam po parasolce...masz jakieś doświadczenia ??? tak tyle znaków zapytania...bo siem TWA z lekka zszokowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie:classic_cool: Znam tam wszystkich, a za Frelką i Ajvisiem przepadam:) Parasolkę tam dostałam w prezencie i tamtego nicka:) Doświadczenia? A jakie trzeba mieć? A jak pisałam kiedyś na topiku pijemu/skasowany/ to myślisz, że musiałam przyjść z flaszką?:D Wczoraj poszłam już spać, nie widziałam, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tematycznie Zapytałam bo TWA zawsze na dłużej zostawała na takich topikach co siem z TWA jakoś wiązały...znaczy temat topiku był istotny...chyba że to tak jest jak w P, najpierw było na "temat" a po wyczerpaniu o "pierdołach" choć doglegliwości som ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria przejrzałam kilka kartek, oczywiście od tyłu ;) bo temat mnie zupełnie nie interesuje i nie dotyczy...w mojej bliższej rodzinie nie było tego problemu, nikt nie miał ciągot... w bardzo dalszej były 3 osoby...jedna wyszła z tego i mam z nią całkiem niezły kontakt...dwie siem zapiły na śmierć... Odważem siem napisać tak, nienawidze pijanych ludzi, nienawidze pijących ludzi, nie cierpie takich spotkań towarzystkich które rozkręca alkohol...ponieważ przez wiele lat miałam okazje zaobserwować zachowanie człowieka po spożyciu alkoholu...muszem powiedzieć, że do wielu osób straciłam sympatie, to upodlenie do jakiego siem sprowadzili napawało mnie i napawa obrzydzeniem. Zdaje sobie sprawem że to nałóg, potężne uzależnienie...ale pierwszy kieliszek wypija siem na trzeźwo. Myśle że to jest tak jak mam w domu, chory nie kce siem leczyć bo mówi że jest zdrowy :p a potem jest już za późno... Dla mnie alkohol mógłby w ogóle nie istnieć...a drinki z parasolkom podobajom mi siem bo mają śliczne kolory, podane w ciekawym szkle...i jak każdy towar na sprzedaż, butelki z alkoholem som pokrętne i dziwaczne i mają fajne dodatki... Lubie patrzeć...pić już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie zrozumiałam przesłania powyższego postu. O co chodzi? Na tamtym topie piszą różne osoby: uzależnione, nieuzależnione, pijące, niepijące. Ale na ogół trzeźwe. To nie jest miejsce spotkań nachlanych internautów, powiedziałabym nawet, ze wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic nie chodzi...bo o co ma chodzić ? wyraziłam swoje zdanie na temat alkoholu i tego dlaczego jedne topiki moją uwagem przyciagaja a inne omijam... chyba nie zrobilam nic zlego ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie będąc złośliwom ;) wiele razy nie pojmujesz tego co pisze...czasami siem zastanawiam...dlaczego? przecież trochem siem znamy? rozmowy przez cudo ... 4 lata pisaniny topikowej...a Ty Ario "wiecznie" masz ze mną problem ? i zachodzę w głowę, obmyślam, analizuje...czy za mało wiesz, czy nie próbujesz zrozumieć bo tak naprawdem wcale Cię to nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee:D Tylko takie emocjonalne mi się to Twoje pisanie wydało nie wiedzieć czemu:D Dziś wieczorem idę na festyn. Teraz zmykam; Tato na obiedzie 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak w szkole: Jeśli uczeń czegoś nie rozumie, najczęściej jest to winą nauczyciela:p no i nie mam też takich ambicji aby wszystko rozumieć, w końcu zawsze mogę zapytać jak powyżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taką ambicje żeby zrozumieć coś czemu poświęcam SWÓJ czas... bo mogłabym robić coś innego...coś co też lubie... poza tym po co rozmawiać z kimś, kto mówi innym językiem i jeszcze w dodatku o czymś innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam paznokcie zrobić przy kompie i nawet tak będzie, z tym że komp. w rękach M. tym razem, a ja obok... Nie lubię wieczorów niedzielnych, jedyna pociecha, że długi weekend coraz bliżej:) Już sprawdzałam prognozę pogody, powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce jest super: pokój z tarasem, widok na najczystsze jezioro w Polsce. No ja nie mówiłam, że Ty masz mecze oglądać, raczej pisałam co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×