Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jest konkurs na napisanie zakończenia 3 części - chyba nie wezmę w nim udziału bo wyszedłby z tego misz-masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie martwie... Tylko myslalam, ze jak sie skonczy jedna seria to jakos tak, zeby ludzie sie nie chlastali za nastepnymi odcinkami... ALe producenci chyba nie maja litosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to co napisałaś doskonale odzwierciedla moja stopkę ! Przyjaźń to przyjaźń i nic tego nie zmieni ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jak się słucha Twoich reakcji na film (który teraz oglądasz) to można sobie wyobrazić te morderstwa ! Krew się leje, dźgają śrubokrętami, wsadzają glowy do frytownicy - laboga kobieto ! Nie zaśniesz potem ! :D Ale opowiesz mi jak się skończyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się skończyło, że jedna czarownica zabita, a druga ukradła ksiegę i zło siać będzie! A ja teraz będę oglądać Kopciuszka!!! Wielkie halo... to tylko głupi, o właśnie co? bo ani triller, ani horror, ani sensacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł TWA ! Po tej krwawicy którą sobie zaserwowałaś - teraz czas na ukojenie nerwów co by się lepiej spało ! Kopciuszek to taki akuratny do łóżeczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... mialam sprawdzic poczte... Heh... zaraz naprawie moj blad :D Cwierka...? Czy Ty kiedys widzialas cwierkajaca orlice? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jak film - może KO by się spodobał skoro tam tyle krwi ? :D Kwestia gustu. Idę pospać trochę - jutro w pracy rozbieranie choinek (w końcu!) i sprzątanie lokalu. DOBRANOC DZIEWCZYNISKA !!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego dnia, już prawie od roku i prawie codziennie czekam na te ćwierki , a ona mnie pyta czy widziałam? Jasne, że widziałam z bliska , nawet dotykałam piórek i głaskałam po główce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zacząć kolejny dzień romantycznie: Jest czekaniem na niebieski mrok na zieloność traw na pieszczotę rzęs Czekaniem na kroki szelesty listy na pukanie do drzwi Czekaniem na spełnienie trwanie zrozumienie Czekaniem na potwierdzenie na krzyk protestu Czekaniem na sen na świt na koniec świata piękny wiersz Małgorzaty Hillar \" Miłość \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dupeczki co tak od świtu hałasujecie! Za grosz poszanowania dla mojego odpoczynku! Flowka psa mi kochanego we śnie kroili, całą noc się budziłam zestrachana! Ptaszysko jeszcze kawy nie piłam , więc drazliwa jestem:P 1.piosenka jest? 2. wieczorem się nie pozegnałaś, więc jak miałam spać spokojnie? 3. Tamara - trzy posty o nim mówiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz wole \"laseczki\"... :O Trzy posty??!! Moze... Przeciez czesto mowimy o filmach... Ale raz wspomnialas o tytule. Skad mam wiedziec o ktorym filmie mowisz?! Nie wczoraj jeszcze nie bylo piosneczki :( Nooo... zachowalam sie wczoraj jak gowniarz - ale to sie wiecej nie powtorzy :P Tez drazliwa jestem - czajnik nam sie spsul... A cholera niecaly miesiac temu kupiony za 24 zl w Kauflandzie :( Co za badziew jakich malo... :O Caly dzien o suchym pysku bede :O Rano tez nic nie pilam... Buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka wiesz co kupiłam? Specjalne koperty do wysyłania płyt! Mają napis CD w prawym dolnym rogu na lewej stronie. Wszystkiego się człowiek dowie, jak ma potrzebę. Filmy poszły, czekam na płyty! A teraz do pracy rodacy! Ptaszysko zapraszam na herbatkę o piątej! Angielską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> To ja jestem personelem :D Nie mam juz kogo zaganiac :P Nie ma tu nikogo nizej ode mnie :D A pachne.... hmmm... podejrzewam, ze roznosi sie wokol mnie lekka won rybki, bo jadlam na sniadanie makrele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO co Ty na Olimpie pracujesz, że same Bogi wokół Ciebie, a gdzie te małołaty co o tytułach marzą? O nich myślę! To co najgorsze już za mną, teraz spadam na ostatni ręczny masaż a potem obiad i zaczynają się godziny sjesty...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy marzy o jakims tytule ;) Nie kazdy jest Prezesem :P A co najgorsze za Toba? O_O Bo masazyk to rozumie... ze przyjemnosc nieziemska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×