Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Albo calościowy albo wcale ! Poza tym - trzeba się z czego mieć rozebrać kochana ! Najlepiej żeby to było w jednym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteśmy niegrzeczne dziewczynki, KO się zgorszyła i się nie odzywa! Do faktury jeszcze doliczam nadmierne zużycie papieru toaletowego i chusteczek! Do usranej śmierci się nie wypłacisz Flowka!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moja wina, że tyle chlasz jak gadamy ! A katar to tez nie moja sprawka - trzeba było nie wystawiać gołej pupy spod kołdry ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdradzam :D Tylko goscinnie sie tam wpisalam ;) Nowy kawusiowy tiopik :) Bo w koncu jestem stala bywalczynia KKK ;) A przyszlam powiedziec Dobranoc, bo ide juz wrozprostowac moje obolale czlonki... Jutro musze byc rzeska :D Nie placzcie za glosno za mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie czlonkinie KKK :D Tanczaca---> Gdzie zebrzesz?? Wrzuce Ci jakas zlotowke do kapelusza, czy cus... Starczy na Grzeska :D Blush---> A TY z tym jezorem wywalonym po calym kafe wczoraj latalas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gdzie KO? Na rogu.../...kapelusza nie mam, za to miseczkę metalową posiadam... Dzięki za Twą łaskawość, w ten sposób kolejna cudowna duszyczka będzie miała na zapałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na rogu .../... to napewno trafie :D Zrob miejsce w miseczce!! Bo Zapalki sa tanie!!! Ta zlotowna to starczy na calego Grzesia!!! Albo piwo Dog in the fog - butelka 0,33 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że trafisz! Przecież podałam Ci dokładny adres:P Jakie tanie? 10gr pudełko! Za złotówkę będę miała 380 szt. tylko, bo na razie nikt więcej się nie zadeklarowal, że coś wrzuci! Chyba się zamienię w królową lodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Krolowa Sniegu chyba ;) A to piekna kobieta byla :D A po jaka cholere Ci tyle zapalek??? Jeszcze sie podpalisz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rogu to lepsze jakies przejscie podziemne na jakims placu sporym... jak pl. Maja, czy Dominikanski :) Tam ludzie ida z roznych kierunkow :D A na takim rogu... to tylko z 3... :O I... czy ja wiem... moze pod kosciolem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Co Ty sie tak podniecasz publicznym myciem...? Watpie, czy bedzie... Teraz noclegownie przepelnione ;) Dostaniesz jakis materac w korytarzu... Istnieje istnieje... Tak samo jak pl. PKWN, Engelsa, ul. Wieczorka... Dla mnie zawsze tak bedzie istnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurzu nie ma... Ale ostatnio wozilam tam osad sciekowy :D No w kazdym razie nic nie czuc... Tylko kto pozniej bedzie wyciagal ta bryle lodowa z mojego bagaznika?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leee... zmacham soe przy tym niemilosiernie... :O Juz lepiej nadziac na badyla i piec na wolnym ogniu nad ogniskiem jakims, czy cus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×