Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość z wiedzą mogę pogadać
żeby tak jak zwykle złamać własne postanowienie o odejściu dodam, że byłam też w letnim domu nad jeziorem pod miastem. Natomiast nie byłam w domu nad morzem... oraz w domu w Twacity nie byłam też;) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wiedzą mogę pogadać
jeden nick dzisiaj miałam, ale widzę, że jakaś duszyczka się przyplątała tam wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (wiedza)
to jedz do domu nad morzem... morze zobaczysz ;) ja bede gnila :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (wiedza)
caluj psa w nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wiedzą mogę pogadać
Spadam do swojego skromnego wyrka:o 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wiedzą mogę pogadać
hehehee ja mam kotka:D Ale kumam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (wiedza)
super spadaj spac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wiedzą mogę pogadać
inwigilator Ci się włączył??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (wiedza)
przegladalam przeszlosc;) chcialam zobaczyc co zostawilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (wiedza)
hej chetna z wiedzom na pogadanie...👄 moze jakies zdjecia przyslesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widzisz o której ludzie z roboty wracają? Przyślę. zakochałam się w tej osobie, mogłabym się od niej sporo nauczyć, ale rozdziela nas cały ocean, błękitna rozdziela nas dal:( Skromność, klasa i życzliwość, ciepło, bezpretensjonalność, luz... Bardzo dobry dzień miałam, od poniedziałku zaczynam pracę i prawie się cieszę, bośmy się wypstrykali z biletów Narodowego Banku Polskiego:D Jutro jednak znów do roboty, nie ma letko. A za byki wczorajsze nie będę przepraszać, bo to nie moja wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no...Ja też sobie przecież zazdroszczę:D:D:D Po urlopie do pracy wraca się jako tako. Dzisiaj człowiek przywiózł nam buraki, coś mi się nie podobało więc przeważyłam. Wiesz, że było o 25% mniej, niż zapłaciłam???! AKCJA. Takie sprawy biorę na siebie:classic_cool: No i reszta dojedzie w poniedziałek, mówię Ci co za złodziejstwo się szerzy:o A w tej branży pasjami: sami złodzieje. Pierwszy raz u tego typiarza kupuję. Tyle, że buraki ładne to sie obrazić oficjalnie nie mogę. Wychować gnojka muszę:D Niczek jak zwykle ładny, Tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraki bardziej przedkasztanowe, ale nie tylko. Mieszanina. Zawsze tak jest, ale warto, bo aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to superascie:D tylko trzeba przebrac? no wiem ...rence farbujom:( ale skoro som chetni na konsumpcje :D do sloika w tygodniu TWA musi wsadzic...poki mlode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hardy Zarozumiały Pewny sobie " Patrz jak to pozory mylą:) Człowiek różne braki sobie na kafe rekompensuje, a tu taka EX odziera cię ze złudzeń:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ma takich sił żeby Ciem de luxe obedrzec ze zludzen !!! ale widzem ze kolekcja sie powieksza ? ile masz policzylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZisiaj przebrałam właśnie. Jutro jeszcze trochę roboty, obiad z Tatą i pomaluję czerwone łapy swoją ukochaną odżywką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywka fenomenalna...od dwoch tygodni mam na pazurach i nawet som juz dluzsze...wczoraj tez ocalila mi rence...bo ochronki gowno dajom... a po 5 tygodniach mojej nieobecnosci...to chyba sobie wyobrazasz co mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... Już się zaniepokoiłam, że może buraki mam liczyć:D Nie wiem co tam z nickami, najbardziej żal mi jednego, którego nie znasz, ale nie wrócę już do niego. Co za różnica, kiedy coraz mniej tutaj jestem...Do końca roku już tylko praca, nie będę miała prawie luzów:( A chciałabym jeszcze raz nad morze zimą- nigdy nie byłam. Tak na kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz mniej, bo nawet w srajfonie nie mam neta(chyba) i nie wciąga mnie już kafe: trochę obowiązków jednak mam. W tym tygodniu będę słomianą wdową więc i praca i dom i Tato i złodzieje i bydło(w postaci kotów)na mojej tylko głowie. A tydzień pewnie rozciągnie się dość mocno, może i ze dwa z tego wyjdą lub trzy:) Gdzie tu czas na forum? W:lę coś przeprasować, powakacyjna hałdka puszcza już do mnie oko"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×