Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

jeszcze jedno poszło... Ukochanego. Bo tak się składa, że najlepsze foty są z nim, wiadomo kto robił...:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szezlong widziała? NO... W takim holu, że ręką podłogi musiałam dotknąć, sądząc, że to malowane linoleum:D Ale nie. To samo ze schodami: powiedziałam głośno, że nawet szafy w TAKIM gatunku nie mam, a tu schody:o:) No wybacz, może przynudzam, ale udało mi się obadać, co by było, gdybym te 30 milionów kiedyś wygrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) To uśmiech grzecznościowy, jestem padnięta... Na obiad miałam jajecznicę:D Taką jak lubię: na maśle. ta piosenka SB -co za inicjały- jest ładna, ale...denerwująco patetyczna. ...Ale ładna :D I tak nic nie pobije (też ładnej) jaskółki, która jest nie tylko patetyczna ale też bezdennie głupia:D A ta moja wakacyjna znowu, to szczyt tandety, nigdy bym jej nie słuchała, gdyby nie szczególne okoliczności:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te bezdennie glupie jak je nazywasz sa fantystyczne w porownaniu z tym co teraz sie spiewa ! tez lubie jajecznice na masle :D wlasnie mialam zapytac kto Ci gotuje obiady ?:p M zostawil pudelka z zarciem w zamrazalniku żebys nie umarla MU z glodu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawił... Jutro Młody przyjedzie, już się umawiamy na jakieś pitraszenie:) Zostawił kawałek śledzia na talerzyku, zjadłam, chciałam jeszcze, ale nie ma:D Może schudnę trochę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no schudniesz ;) bo jesli dobrze pamietam to pragnienie schudniacia ma tyle lat ile siem znamy :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nawet więcej:D Wraz z nastaniem M. przybyło mi ile? 15? W 2000 ważyłam 54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję? on planuje do końca tygodnia się wyrobić, najpóźniej musi do środy, bo gości na weekend następny mamy i będziemy ich mocno karmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy przy mnie się nauczyli gotować:D:D:D Lecz nie myśl, że ja nie umiem. Umiem ale mi sie nie chce, a dla siebie samej nigdy nie gotuję, szkoda życia. Były czasy, że czekałam na M. z gorącym obiadem. Dobra. Koniec gadania, jutro ostatni dzień tygodnia, ale 10 dzień miesiąca, co każe mi wstać wcześniej, bo będzie RÓH:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...synuś nawet ciasta drożdżowe piecze, coś właśnie o jutrze wspominał... :p 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa kobieta de luxe
:) Witam znad żelazka. Ale fajna pogoda na prasowanie. Władowałam 12 ud do piekarnika. Po co? Dla kogo? Jutro Tato na obiedzie, młody szykuje ciasto ze śliwkami. M. nas pozabija, bo na pewno wszystko będzie nie tak w kuchni gdy wróci:p Młody mówi, że to upierd jest:D Przerwa na kawę. Dzisiaj przez cały dzień sobie kawki robimy i nie musimy po każdej myć ekspresu. Dzień dziecka!:) Mówię mu, że tą książkę czytałam w młodości. On: to ona była na papirusie wydana? Nie wiedziałem! Z M. jak gadałam przez tel. to synek pyta czy bitwę pod Grunwaldem wspominamy. Zamówiłam pierścień i kolczyki: http://topsilver.pl/Szukaj.aspx?query=moroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Domowa ale siem to czyta...oponka brzuszna ;) podskakuje...:classic_cool: po ostatnich dniach kontaktuf z rodzinami cieszem siem że mieszkam pojedynczo :D wyłączam De luxa z Wartościowym z moich opiń bo WY siem kochacie :D:D:D:D:D pedantyzm nie jest zły :D wole pedantyka od brudasa i flejtucha przy moich dolegliwościach występujoncych wtedy gdy syf jest, pedantyzm Wartościowego pożondany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasniajonc co napisalam to w jednym malzenstwie ponad 40 lat razem uslyszalam... najlepiej zone opierdolic to jest dowod ze ja siem kocha... drugie malzenstwo ponad 25 lat razem maz nieodpowiedzialnym postepowaniem ukryl swe dzialania i wpedzil rodzine w koszmarne tarapaty finansowe...komornicze dzialanie rozpoczente... heh...wygodnie mi samej na kanapie :D wygodnie i spokojnie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa kobieta de luxe
eee? To na jakąś patologię trafiłaś...:( Małżeństwa z mojego otoczenia: co jedno to lepsze. Kochające, stabilne, serdeczne. A turkusy też Ci się nie podobają? :D http://www.eva-silver-amber.eu/Srebrny%20Pier%C5%9Bcionek%20z%20Turkusem%20R-031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patologie? widocznie mam takie szczescie... nie wiem nie siedze u nikogo pod koldra nie wiem jak jest... pisze o tym czego jestem swiadkiem... dzis ludzie nie siedzom ze sobom z milosci...przynajmniej w wiekszosci... jak czlek poczyta i siem rozgladnie dookola...szczescia nie widzi... interesuja mnie tylko brylanty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×