Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

kobiety w spodniach

Polecane posty

Gość julek

Jako socjolog mialem zapytania na kilku forach. To jest temat bardzo eksplozywny. mezczyzni sa wtej sprawie obludnikami. Jak zobacza kobiete w obcislych spodniach na ulicy to sie ogladaja, a oficjalnie mowia ze im sie podobaja kobiety w sukience albo w spodnicy, ale za takimi sie na ulicy nie ogladaja. Jest na zachodzie takie powiedzenie: " Ze kto ma ubrane spodnie, to i ma wladze". prosze was kobiety o wypowiedzenie na ten temat, dlaczego ubieracie spodnie, jak rowniez czekam na obzidliwe wypowiedzi, oszczerstwa i obrazy mezczyzn, bo jestem imunowy na wszelkie obrazy, prowadzi mnie to do smiechu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty za glupoty wygadujesz
purpurowy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawica
po pierwsze- jest wygodniej po drugie- w zimie cieplej (nie rozumiem panien, które jak na dworze -20 idą w mini i ledwo stoją w szpilkach :o) po trzecie-jest tyle fasonów, kolorów spodni, że każda z nas ma w czym wybierać i na pewno znajdą się spodnie, w których będziemy się facetom podobać, spodnie też ładnie podkreślają figurę lub po prostu maskują niedoskonałości- często wyimaginowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mogą być obcisłe, ale lepsze są szerokie.... bo fajnie jest jak widać kształty, ale jeszcze fajniej jak nie widać i można zdać się na własna wyobraznie PS do "co ty za glupoty wygadujesz " tylko mnie nie zabijaj prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj założyłam bojówki
do tego obcisłą bluzkę i wygląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka_
w spodniach czuje sie bardziej sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebba
KOBIETA W SPODNIACH TO PEDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZE KOBIET W SPODNIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
spodnie dla pań z brzydkimi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebba
PRAWDZIWA KOBIETA MUSI BYC KOBIECA,CHODZIC W SPODNICY I RAJSTOPACH I UZYWAC PERFUM!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blink
Zdecydowanie spodnice i sukienki!!!! Ja jestem kobieta, ktora uwielbia kobiecosc i nie ma to nic wspolnego z czym mezczyzni ogladaja sie na ulicy. Dziewczyny obudzcie sie! Jestes kobieta - eksponuj to co kobiece. Jestes mezczyzna - eksponuj co meskie. Nie ma rowniez znaczenia jakie masz nogi. Czasem zdarza sie, ze to wlasnie podkreslaja ksztalt twoich nog. Te kobietki, ktore twierdza, ze spodnie wygodniejsze - to ja proponuje dresy (dol i gore). A czemu nie - pozbadzcie sie rowniez szpilek - trampki na noge. A wygodnie Wam z kolczykami, torebkami, marnowaniem czasu na makijaz czy fryzure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szkoda a co
plastikowy pasztecie, pseudo kobieto. Schowaj sobie te swoje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Dziekuje wam za wypowiedzi. i prosze o wiecej wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety szczuple wygladaja w spodniach modnie i ładnie.Puszystym lepiej w spodnicach i sukienkach.Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od maja do września, chodze tylkow w spodnicach, cieplutko jest, mozna zalozyc japonki ktore są dla mnie bardzo wygodne. Jak się robi zimnej to nie nosze, bo jakie buty do spodnicy pasują? Tylko na obcasie, a ja nie lubie sie meczyc, dlatego okres zimny w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety we wszystkim wygladaja tak samo pociagajaco... ...jak podoba mi sie dziewczyna to niewazne co ma na sobie ( czy sukienke czy spodnie ) i tak sie obejze ;-) Pozdro All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczeeeek
W spodniach widać, czy kobieta jest tak naprawdę zgrabna czy nie. Suknia czy spódnica ukryje każde mankamenty figurki, a spodnie pokażą. Ja osobiście wolę spodnie i wyglądam w nich naprawdę dobrze, poza tym muszę się nosić ciepło, spódniczki też noszę, ale na wyjątkowe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Dziekuje wam za wypowiedzi. Prosze piscie wiecej, ciakawe jest zdanie Pan w wieku 30-60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanne
spodnie nosze bardzo rzadko-w najwieksze mrozy sniegi albo deszcze, jak jest ladna pogoda preferuje spodnice i rajstopy. najlepiej sie czuje w spodnicy i w rajstopach, dlatego ze jest mi tak wygodnie, mam przyjaciek]la-faceta, ktory mowi, ze tez lubi nosic rajstopy i spodnice i wiem ze jest wielu takich. chcialabym zeby moda byla uniwersalna dla kobiet i mezczyzn-jak mezczyzna chce nosic spodnice i rajstopy-prosze bardzo. to mi sie bardzo podoba-rownouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzanne
bawmy sie pijmy i miejmy wszystko w dupie ! piekne1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet27Gdy
A mi się kobiety w spodniach bardziej podobają, ale tylko w dopasowanych, materiał nie ważny, najważniejsze aby ładni epodkreślały pośladki - gorzej jak "nosicielka" takowych prawie ni eposiada. Od spudniczek wolę sukienki, latem, lekkie zwiewne prześcitujące. Spodnie fajne cały rok. Spudnice to raczej dla pań starszych ewentulnie tym które mają jakieś kompleksy dot nóg i pupy (często niuzasadnione) Dodam jeszcze że polki są i będą najpiękniejsze, chociaż litwinki... Pozdrawiam i z kulturą proszę na forum, bo tu kobiety też :) bywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Bylem juz we wszystkich krajach Europy, ale Polki sa najpiekniejsze i nie tylko w spodniach, to mowie szczerze pomimo ze nie jestem Polakiem. Gratulacja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wahanara-wahanara
Najpiękniejsze kobiety są ubrane w przyczłapy do gulgotnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
co to ma znaczyc, jestes chinczykiem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×