Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedstawicielka

Moim marzeniem jest praca przedstawiciela handlowego

Polecane posty

Gość przedstawicielka

Własnie jak w temacie moim marzeniem jest praca przedstawiciela handlowego, tylko zastanawiam się jak dotrzeć do tego "środowiska przedstawicielskiego", z tego co wiem jest ciężko gdyż ci przedstawiciele pracują na zasadzie przechodzenia do innej firmy. Skończyłam kurs "Przedstawiciel handlowy z modułem telemarketingu i jęz. angielskiego", ale to niestety nie wystarczy :( Na wysyłane z prasy maile jeszcze nie dostałam nigdy odpowiedzi. Może znajdzie się jakiś przedstawiciel handlowy i określi jakie wymagania nalezy spełnić?? z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataPoznań
skąd jesteś- jakie miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka
Reprezentuję województwo podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka
A dokładnie Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie handlowiec
witka ja jestem handlowcem i moge ci powiedziec ze to nie takie proste, ale jak najbardziej realne. pierwasza sprawa to to by odroznic handel obwozny od handlu nazwijmy to profesjonalnego - generalnie roznica jest klient. Masz okreslony towar i musisz trafic do tego klienta - wybierasz pewna okreslona grupe odbiorcow. 2 sprawa to to ze nigdy nie wchodzisz zulicy do potencjalnego klienta tylko umawiasz sie z nim na rozmowe...tu powinnas przesledzic kim on jest, czym sie zajmuje i juz na tym etapie dostosowac do nie go produkt. dzwonisz z pytaniem czy moglabys wstepnie przeslac oferte swojej firmy i umawiasz sie na telefon kontrolny w sprawie ustalenia terminu spotkania... tu naprawde potrzeba wielkiego wyczucia, ale i inicjatywy :) ale najwazniejsza rzecza est znajomosc swojego produktu, oraz analiza rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuś22
ja też do tego zmierzam, wysłałam jz chyba z 50 ofert i nikt absolutnie nikt nie dał znaku :( zrobiłam błąd podstawowy w podaniach, napisałam prawde, owszem nie pracowałam jako PH nigdy a bardzo bym chciała ale tym razem zrobiłam małe kombinacje w moim cv- zrobiłam z siebie PH-dogadałam się z pracodawca (akurat teraz to mój kumpel) więc nie ma problemu że jezeli ktos zapyta by mnie sprawdzic to nie narobie sobie bigosu i nie wyjde na kłamczuche. W Polsce jest jak jest- nie osiągniesz sukcesu jeżeli bedziesz fair, w Polsce wyjdziesz na swoje jezeli będziesz kombinował (tylko bez przesady i z głową), my Polacy we wszystkim kombinujemy... więc powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka
Mam pytanie do poprzedniczki : z tą kombinacją udało się znaleźć pracę? Dzieki za odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×